Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Audi S3 zamiana e46


Maajkii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie będę sie rozpisywac.

Mam możliwość zamiany mojej e46 na Audi S3.

Autko oglądałem nie ma sie do czego przyczepić ostatni serwis półtorej roku temu.

Rozchodzi sie o zamianę mojej e46 za to :

Jedyne takie AUDI S3 1.8t zamiana

http://olx.pl/oferta/jedyne-takie-audi-s3-1-8t-zamiana-CID5-ID7sDGR.html

Jak niektórzy wiedza mam wstawiona ćwiartkę w aucie... I pare rzeczy do ogarnięcia...

Dodam ze Audi nie planuje za długo jeździć tylko dopieścić i sprzedać wtedy szukaj jakiegoś BMW...

Jak myślicie opłaca mi sie to gotówkowo? Planowalbym sobie zarobić na tym aucie i szukać prawdopodobnie e39 v8 w manualu..

Proszę o opinie.... Pozdrawiam

Mike

Wysłane z iPhone 5S za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz nawet sie chce zamienic, to moze znaczy, ze cos moze byc nie tak. Pewnie głupi nie jest i wiem ze mozna puscic ja za wiecej. Moze juz nawkladal troche w to auto i nie chce na nie patrzec.

Zamiany sa ryzykowne z kims kogo nie znasz.

rok temu kolega zamienil sie e46 320d na e46 318 na valvetroniku. Mial walnieta uszczelke pod glowica. Smial sie z łebkow, ze wzieli takie auto. A sam po krotkim czasie 2 bloki kupil. Potem silnik i na koncu sprzdal to auto i wiecej zamian nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zacząłem od passata b5 1.8 Adr i to jedyne autko które kupiłem za gotówkę Pózniej zamiany dołożyłem tak naprawdę 2000zl i dziś mam e46 :)

Ale mowię to trochę loteria. Autem jeździłem 2h i wydaje sie okej...

Serwisowane przebieg sprawdzony i wszystko sie zgadza... Sam nie wiem co zrobić :€

Wysłane z iPhone 5S za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej troche info co do silnika silnik kupil za 400zl sprzedal za 1200 bral z niego jakas oslone dal mi numer do tego goscia ktory kupil moge zadzwonic i sie dowiedziec dokladnie. mowi ze ma papiery do S3 i moge sobie sprawdzic numery silnika bo sa w papierach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to auto może się okazać skarbonką, ale Twoja wola, jak widzisz że chłopu jakoś przesadnie zależy to go przetestuj, powiedz że zgadzasz się na zamianę ale za dopłatą,skoro planowałbyś zarobić to i tak co Ci szkodzi spróbować go o to zagaić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zamienił na to Audi ,wolę tą sztukowaną ćwiartkę niż auto na podwoziu golfa ,które zapewne bylo katowane i jest je cięzko sprzedać. Jak chcesz zamienić to :BMW E39 540i INDYWIDUAL MANUAL V8 drift Zamiana Bielsko-Biała ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl) jeszcze ci siano zostanie

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja z sztukowaną ćwiartką to w sumie złom,a jak gościu chce się zamienić za auto o mniejszej wartości to też musi być żezba,czyli jedno warte dugiego(dlatego nie kupuję aut krajowych)

Popieram:!:

Kilka postów wyżej napisalem o znajomym, ktory raz sie zamienił i trafił na skarbonke. Dzis zamienił sie swoją e39 523 przetartą za e46 320d 150km Turas. Koleś przyjechał do Wrocławia aż ze Szczecina. Pewnie cos jest z tym autem, skoro az tyle km cisnął. Teraz kwestia czasu, az cos siądzie.

Two przypadek moze byc podobny, skoro koles bierze auto z wstawianą ćwiarą. Lepiej sprzedac i sprowadzic cos z niemcowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wciskam lipy bo kupujący wie co jest nie tak.

mowie o każdym gownie zeby pózniej nie było do mnie pretensji.

Długi ja nie z tych ale myśl co chcesz, na słowo nikt mi wierzyć nie musi.

Pisze Wymieniajac każda ******łę najcześciej nawet pęknięta zaślepkę chodź tego nie widać. Ja nie z tych co chcą wcisnąć lipę. Sprzedając 5er pisałem ze silnik do wymiany lub sama głowica. Rownież dobrze mogłem nic nie pisać i zalać doktora ale nie chce wyjsć na ****a za przeproszeniem. Wiec proszę bez takich oskarżeń w moja stronę. Temat audi mimo wszystko odpuszczam spotkaliśmy sie i absolutnie sie nie opłacono mieście sie jeździło fajnie tak jak wcześniej pisałem niestety gdy na chwile wjechaliamy na autostradę powyżej 150km/h niesamowite wibracje i dym biały z rury. Powiem szczerze ze bałbym sie tym Audi do domu wracać. Tyle odemnie. Można zamknąć

Edytowane przez Maajkii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wciskam lipy bo kupujący wie co jest nie tak.

mowie o każdym gownie zeby pózniej nie było do mnie pretensji.

Długi ja nie z tych ale myśl co chcesz, na słowo nikt mi wierzyć nie musi.

Pisze Wymieniajac każda ******łę najcześciej nawet pęknięta zaślepkę chodź tego nie widać. Ja nie z tych co chcą wcisnąć lipę. Sprzedając 5er pisałem ze silnik do wymiany lub sama głowica. Rownież dobrze mogłem nic nie pisać i zalać doktora ale nie chce wyjsć na ****a za przeproszeniem.

bmw_beer Duzy plus za uczciwosc :) W Polsce uczciwi sprzedawcy, to rzadkosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...