Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW zmieniarka usb


Mateusz_

Rekomendowane odpowiedzi

Montował ktoś zmieniarke Usb pod oryginalne radio w bmw ?

np. coś takiego ?

NEW ! ZMIENIARKA MP3 SD USB BMW E46 E39 E38 X3 X5 (4823102571) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Bo zastanawiam sie nad kupnem bo czeste nagrywanie płyt jest trochę uciążliwe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sprowadzilem auto z niemcowni to juz to bylo zamontowane i schowane jestw schowku. Powiem Ci, ze moj ma kilka wad.

Nie kazdego pendrive czyta

Karty pamieci nie czytal (tylko 1 próbowalem)

telefon jak podlaczysz to czyta

Potrafi sie zawiesic jak przelaczasz recznie piosenki oraz jak odpalisz auto chcesz odpalic muze to tez potrafi sie wysypac. Najgorsze, ze jak sie wysypie to potem zaczyna znowu od 1 piosenki i to mnie wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakosc dzwiwku duzo lepsza niz na cd
Kamil, jesteś pewien? Może coś nie tak było z CD w twoim samochodzie. Format MP3 jest zawsze skompresowany a to oznacza że jakość nie może być lepsza niż jest z pliku Audio czyli z CD. Chyba że cd też była nagrana w formacie MP3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huberto, bez dwoch zdan. W tej chwili tez zastanawiam sie nad zmiana cd na SD âº

kurcze trochę nie jest to logiczne bo skoro dźwięk jest skompresowany to dlaczego ma być lepszy?? w cabrio mam sprzęt trochę lepszy od fabrycznego i odsłu****ąc z płyty a z pena jest masakryczna różnica, szczególnie jeżeli chodzi o wysokie tony, to samo mam w domu na Onkyo, więc dlaczego tutaj by miało być lepiej?? co innego jeżeli na cd nagrywasz z mp3 ale jeżeli ściągasz płytę w formacie FLAC to różnica w jakości dźwięku jest bardzo duża

ten sprzęt co podesłaliście jest super, ale niestety też nie jest kompatybilny z DSP :/

Edytowane przez Pakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie podziele z Wami spostrzeżeniami odnośnie swojego zakupu. Jest to ta zmieniarka z linku, który zapodał Mateusz na początku tematu. Zamontowałem dzisiaj z Bastarsem.

1. Tak jak pisał Dyziek, jest problem z długimi utworami, raz odpali raz nie.

2. Potrafi się przywiesic (tylko) pomiędzy tymi długimi utworami i jest reset.

3. Podczas słuchania na nieodpalonym silniku wszystko gra, jakość fajna i deklasuje transmiter fm, jednakże gdy auto jest na chodzie słychać małe (ale jednak) zakłócenia, gwizdanie, które jest adekwatne do obrotów silnika. Jeśli utwór jest w dobrej jakości to te szumy i gwizdanie jest dobrze zagłuszone, ale każdy nowy, niepożądany dzwiek w aucie jest irytujący, tak samo trzeszczace od zakłóceń głośniki.

Nie wiem czy trafił mi sie taki egzemplarz, czy wszystkie takie są, czy ktoś miał podobne problemy ? Ani przy muzyce z płyty czy radia problem nie występował nigdy ani teraz, tylko na tej "zmieniarce". Wsio dobrze podlaczone, nie ma tam zadnego druciarstwa, bo wpina sie normalną kostkę w radio. Ma ktoś jakiś pomysł czy da sie to jakoś rozwiązać, czy od razu robić interwencję u sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie podziele z Wami spostrzeżeniami odnośnie swojego zakupu. Jest to ta zmieniarka z linku, który zapodał Mateusz na początku tematu. Zamontowałem dzisiaj z Bastarsem.

1. Tak jak pisał Dyziek, jest problem z długimi utworami, raz odpali raz nie.

2. Potrafi się przywiesic (tylko) pomiędzy tymi długimi utworami i jest reset.

3. Podczas słuchania na nieodpalonym silniku wszystko gra, jakość fajna i deklasuje transmiter fm, jednakże gdy auto jest na chodzie słychać małe (ale jednak) zakłócenia, gwizdanie, które jest adekwatne do obrotów silnika. Jeśli utwór jest w dobrej jakości to te szumy i gwizdanie jest dobrze zagłuszone, ale każdy nowy, niepożądany dzwiek w aucie jest irytujący, tak samo trzeszczace od zakłóceń głośniki.

Nie wiem czy trafił mi sie taki egzemplarz, czy wszystkie takie są, czy ktoś miał podobne problemy ? Ani przy muzyce z płyty czy radia problem nie występował nigdy ani teraz, tylko na tej "zmieniarce". Wsio dobrze podlaczone, nie ma tam zadnego druciarstwa, bo wpina sie normalną kostkę w radio. Ma ktoś jakiś pomysł czy da sie to jakoś rozwiązać, czy od razu robić interwencję u sprzedawcy.

pkt 1 i 2 nie miałem problemów.

pkt 3 też mam czasem mały świst w czasie jazdy- ten typ tak ma ( Twój, Energi i mój )

ale ze jako w aukcji nie było info o świerszczach to reklamuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do sprzedawcy o co kaman bo wszystko książkowo podpięte, przecież to nie maluch, żeby wstawiać jakieś cewki za akumulatorem

No wiadomo, ale tak od czysto technicznej strony, co powoduje przenoszenie się dzwięku obrotów silnika do głośników ?

Trochę poczytałem na ten temat i może komuś się także przyda. Mianowicie - główna przyczyna tych zakłóceń jest słaba masa, można zastosować tzw filtr masy lub poprowadzić nową masę. Obczaimy zobaczymy.

Edytowane przez Francuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja się grubo zastanawiałem nad tą zmieniarką cyfrową i zdecydowałem że kupię radyjko 1Pin.

Po pierwsze z taką zmieniarką nie osiągniemy nic więcej. Dokupując zestaw bt - koszt astronomiczny 250 zł w przypadku Xcarlink. No i użyjemy tylko do danych modeli BMW.

Ja kupiłem Pionieera DEH-X5700bt i jest mega zadowolony + jest taki, że mam jeszcze zestaw głośnomówiący! Ok, wygląd dla niektórych jest priorytetem, ale zmieniająć radio ori na aftermarketowe zmienił się na + dźwięk. Dla mnie nie wygląda to źle

Ramkę kupiłem produkcji USA super jakość... byłem zaskoczony, posiada schowek pod radiem (ja sobie tam chowam tel.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...