Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


bmw 3.18 ile wam pali gazu?


AGRESYWNY

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam bmw e3.18 combi rocznik 91 pali mi 14 LITRÓW BENY A 17 litrów gazu na 100km w mieście mam zamontowanego blosa i nie da się wyregulować gazu bo krokówka zbija obroty i nie jesteś w stanuie jej wyregulować.....

CO MÓWICIE DUŻO MI CHLEJIE TEGO GAZU??????

ALE NIE ZAPOMINAJCIE ŻE MAM ZAMONTOWANEGO BLOSA KTÓRY SAM SOBIE DOBIERA SPALENIE GAZU....... WYPOWIEDZCIE SIĘ ILE WASZE BMW 3.18 PALĄ... POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja 318i coupe z gazem założonym 01-09-06 w mieście ciągnie ok 14-15 litrów, a na trasie przy pionowej wkazówce 8 litrów.
jedna mądra odpowiedź

a ten pacjenyt pasiał tak

gaz jak gaz ale 14 litrów benzyny............. to chyba że dziurę masz w baku
dziurę to masz chyba w głowie tak ci powiem a ile ma palać 10 litrów pewnie :) a 3 pacjent był najlepszy
17 gazu to spali 325i

na 318tke to spore nadużycie

mogł najlepiej napisać że 17 litrów gazu spali bmw M3 albo VIPER ale cóż są ludzie i parapety :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Moja 318i coupe z gazem założonym 01-09-06 w mieście ciągnie ok 14-15 litrów, a na trasie przy pionowej wkazówce 8 litrów.
jedna mądra odpowiedź

a ten pacjenyt pasiał tak

gaz jak gaz ale 14 litrów benzyny............. to chyba że dziurę masz w baku
dziurę to masz chyba w głowie tak ci powiem a ile ma palać 10 litrów pewnie :) a 3 pacjent był najlepszy
17 gazu to spali 325i

na 318tke to spore nadużycie

mogł najlepiej napisać że 17 litrów gazu spali bmw M3 albo VIPER ale cóż są ludzie i parapety :twisted:

Parapety powiadasz :lol: :lol: :lol:

Niczym Cie nie obraziłem w swoim poscie , czego nie moge powiedziec o Tobie , nie wiem

czego szukasz na tym forum mysle ze chyba nie odpowiedzi na swoje pytanie a jedynie

zaczepki , wiec napisze tak zebys zrozumiał w formie jak sądze dla Ciebie bardziej

zrozumiałej " Kontroluj bajere i nie rób obory na forum "

Fachofcu od beemek nawet poprawnie widze nie umiesz wpisac oznaczenia swojego auta

ze niby co to jest : BMW E3.18 combi :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachofcu od beemek nawet poprawnie widze nie umiesz wpisac oznaczenia swojego auta

ze niby co to jest : BMW E3.18 combi

:twisted: CZEPIASZ SIĘ BYLE CZEGO MASZ RACJE NIE

JESTEM FACHOWCEM OD BEEMEK ALE PRZYNAJMNIEJ UMIEM SIĘ PRZYZNAĆ A NIE S*** METKĄ JAK TY ILE TO CI NIE PALI TWOJE CUDO WIELKI KLUBOWICZU :twisted: A NA FORUM CHCIAŁEM CI POJECHAĆ PO RAJTUZACH BO SZYDZE Z TAKICH LUDZI UDAJESZ CYNKA I PISZESZ JAKIEŚ BZDURY ZAMIAST MI POMÓC. NAJLEPIEJ NAPISAĆ GŁUPOTY ŻE DUŻO PALI ŻEBYŚ BYŁ MEGA CYNKIEM ŻE SIĘ ZNASZ. JA WOLĘ ŻEBY MI PALIŁA 17 LITRÓW I NIE PYRKA TYLKO IDZIE NA BLOSIE A NIE BĘDE WIELCE SKRĘCAŁ GAZ JAK MEGA ŻYD ŻEBY ZAOSZCZEDZIC 10 ZŁ ...... TAK CZY OWAK MAM TANIEJ 20 ZŁ NA GAZIE NA 100KM WIĘC JEDEN Z FORUM MI POMÓGŁ ALE NA PEWNO TO TY NIE JESTEŚ KLUBOWICZ Z CIEBIE JAK Z KOZIEJ **** TRĄPKA NIE BIERZ TEGO DO SERCA BO NIE CHCIAŁEM CI POJECHAĆ ALE NIE MOGĘ SIĘ POWSTRZYMAĆ JAK MI KTOŚ PISZĘ BZDURY ZAMIAST MI POMÓC TO WSZYSTKO CO MAM DO POWIEDZIENIA <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1>

NA FORUM NIE PISZEMY DUżYMI LITERAMI, PROSZę KONTROLOWAć BłęDY ORTOGRAFICZNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Fachofcu od beemek nawet poprawnie widze nie umiesz wpisac oznaczenia swojego auta

ze niby co to jest : BMW E3.18 combi

:twisted: CZEPIASZ SIĘ BYLE CZEGO MASZ RACJE NIE

JESTEM FACHOWCEM OD BEEMEK ALE PRZYNAJMNIEJ UMIEM SIĘ PRZYZNAĆ A NIE **** METKĄ JAK TY ILE TO CI NIE PALI TWOJE CUDO WIELKI KLUBOWICZU :twisted: A NA FORUM CHCIAŁEM CI POJECHAĆ PO RAJTUZACH BO SZYDZE Z TAKICH LUDZI UDAJESZ CYNKA I PISZESZ JAKIEŚ BZDURY ZAMIAST MI POMÓC. NAJLEPIEJ NAPISAĆ GŁUPOTY ŻE DUŻO PALI ŻEBYŚ BYŁ MEGA CYNKIEM ŻE SIĘ ZNASZ. JA WOLĘ ŻEBY MI PALIŁA 17 LITRÓW I NIE PYRKA TYLKO IDZIE NA BLOSIE A NIE BĘDE WIELCE SKRĘCAŁ GAZ JAK MEGA ŻYD ŻEBY ZAOSZCZEDZIC 10 ZŁ ...... TAK CZY OWAK MAM TANIEJ 20 ZŁ NA GAZIE NA 100KM WIĘC JEDEN Z FORUM MI POMÓGŁ ALE NA PEWNO TO TY NIE JESTEŚ KLUBOWICZ Z CIEBIE JAK Z KOZIEJ **** TRĄPKA NIE BIERZ TEGO DO SERCA BO NIE CHCIAŁEM CI POJECHAĆ ALE NIE MOGĘ SIĘ POWSTRZYMAĆ JAK MI KTOŚ PISZĘ BZDURY ZAMIAST MI POMÓC TO WSZYSTKO CO MAM DO POWIEDZIENIA <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1>

:lol: :lol: :lol: mistrzostwo swiata :lol: :lol: :lol:

Gdzie ja napisałem ile mi pali :?: :?: :?: chyba problem z czytaniem tez masz

bo jedyne co napisałem to ze 17L to troche za duzo :lol: :lol: :lol:

Pakujesz sie na forum , ani czesc ani pocałuj mnie w d*** , zadajesz pytanie a tak

naprawde wcale nie oczekujesz na nie odpowiedzi bo teraz stwierdziłes ze jej nie

bedziesz skrecał czy cos tam i jesli dobrze zrozumialem Twoja wypowiedz to cieszysz sie

z tego ze pali Ci 17L bo i tak oszczedzasz 20zł nie kumam za bardzo na czym ale spoko

reasumujac O CO TAK NAPRAWDE PYTASZ :?: :?: :?:

Wyłacz caps'a i jesli masz zamiar zadawac takie pytania i sam sobie na nie odpowiadac

to chyba powinies zmienic forum :lol: :lol: :lol:

Temat do śmieci , bo jakbys ruszył bańką to bys znalazł na forum temat o spalaniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGRESYWNY, poczytaj sobie o skutkach jeżdżenia ze zbyt bogatą lub zbyt ubogą miesznką

Poza tym w swoim poście nie zadajesz jakiegoś konretnego pytania oprócz tego czy Ci duzo pali, więc odpowiem Ci tak dużo pali, znajomy ma BLOSA w 325i i ma mniejsze spalanie

Ps.

"TRĄPKO" :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem posta po to żeby mi ktoś odpisał co ma nie skręcony gaz mi nie chodzi o to żeby mi mniej paliła tylko pytałem z czystej ciekawości co mi napiszecie ale tu jest jeden mądrzejszy od drugiego..... nie mam zamiaru jej skrecać żeby jechała i sie muliła jak kondon tylko żeby miała moc i chciałem wiedzieć czy te 17 litrów to katostrofa czy norma kpw??? zawsze mogę sobie coś założyć żeby mniej mi paliła ale po co żeby na mocy straciła albo jezdze szybko ale przy wyprzedzenia zbiera sie jak kondon. Teraz mnie wszyscy rozumią pytałem się z ciekawości ............. P.s ruszyłem banką już na samum początku i czytałem posty o spalaniu ale tam nikt nie pisze szczegółowo że ma skrecony gaz i wyprzedza jak kondon albo że nie ma skreconego gazu i lepiej idzie ..... POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc Ci odpowiem

jak na 318i pali Ci duzo, za duzo, wzbogacenie max mieszanki da jakis skutek ale wypali ca kata i moze rozwalic uklad wydechowy

do BLOSA najlepsza jest instalaka na tzw "śrubkę" czyli I gen, wiec jezeli to mozliwe pozbadz sie krokowca i ustaw wszystko na blosie i parowniku, osiagi powinienes miec takie jak na Pb

a spalanie o wiele nizsze

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie urzadzenie blosa masz instalacje tez, niech gazownik wywali ci kompa i krokowca,

BLOS tez najlepszy jest mechaniczny nie elektroniczny (z krokowcem)

Moze twoj problem lezey nie w gazie tylko w Pb, jezeli pali ci 14 l wachy, to jedz na diagnostyke silnika, niech sprawdza co2 i inne gazy wydalane

jak silnik nie chodzi dobrze na Pb to na gazie tym bardziej

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: AGRESYWNY akurat wiem co piszę bo mam E30 1,8 M40 i wiem na 100% że 14 litrów benzyny to stanowczo za duzo na miasto :evil: :evil:

BTW skoro pytasz o gaz to po cholerę podajesz spalanie benzyny,

PS a na słownictwo uważaj, bo to jest FORUM a nie twoje prywatne "śmietnisko" :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja pali góra 12 litrów gazu,w trasie 10 i to jest nonstop 'kręcona'' :lol: a co do stanu przez zamontowaniem instalacji to paliła niewięcej niż 10,5 litra benzyny.coś nie tak jest u ciebie jeśli pochlania ci ona takie ilości,no chyba że jakieś przyczepy nią ciągasz :wink: happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przy spokojnej jeździe koło domu pali 11 L gazu, przy spokojnej, bo może i 16 łyknąć. Jak jest duże spalanie, to trzeba najpierw pojechać na analizator, a potem zastanawiać się.

MAM ZAMONTOWANEGO BLOSA KTÓRY SAM SOBIE DOBIERA SPALENIE GAZU.......

co nie znaczy, że dobiera sobie prawidłowo.

Nie ma co na siłę szukać potwierdzenia, że wysokie spalanie jest normą dla BMW, bo znam i inne egzemplarze z różnymi silnikami, które brew dziwnej opinii, palą jak na swoje moce mało tzn. w miare mało uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się wyregulować gazu bo krokówka zbija obroty i nie jesteś w stanuie jej wyregulować....

Witam! Tak sie zastanawiam nad ta krokowka.. Rozumiem ze masz na mysli elektrozawor "krokowy" na wezu od parownika, sterowany komputerem instalacji gazowej II generacji? Jesli tak, to juz Ci mowie. Przy blosie nie moze on bys sterowany, najlepiej go wywalic lub ustawic w pozycji max otwartej i odlaczyc. Parownik nalezy rozkrecic na maxa i ustawic sklad mieszanki na samym blosie.. Ludzie czasem instaluja blosa a pozniej nie wiedza jak regulowac lub nie rozumieja zasady jego dzialania.

Z drugiej strony troche dziwi mnie Twoje spalanie.. Nie mialem nigdy BMW, ale wydaje mi sie ze jak na silnik 1.8 to calkiem sporo..

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...