Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Lincz na złodzieju BMW


ponury

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce to tylko związać go i do bagażnika zawieść na komendę :)

Tiaaaa i w naszym kochanym kraju oskarżyli by cię o "Naruszenie nietykalności" itp...

Przerabiałem to na własnej skórze raz ponieważ udało mi się złapać delikwenta na tzw gorącym uczynku. Po telefonie na 997 nasi wspaniali stróże prawa zaczęli zadawać bezsensowne pytania typu na jakiej podstawie zatrzymałem złodzieja, w jaki sposób itd itp (!!!???) po czym stwierdzili że mogą być najwcześniej za ok ... GODZINĘ!!!:mad: Ponieważ złodziej był bardzo "elekryczny" poprosiłem kolegę o pomoc i wspólnie (nie w bagażniku ;) ) odtransportowaliśmy delikwenta na najbliższy posterunek. Tego co przeszedłem przez kolejne kilka miesięcy nie polecam nikomu... :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej złapać złodzieja samemu ale w kominiarce, spuścić sromotny łomot, zadzwonić po karetkę i uciec. Wszak wiadomo że parówy bandyty (czyli nas w kominiarce) nie złapią, oni w tym kraju są tylko od gnębienia uczciwych ludzi.

Tak samo wracając do artykułu, złodziej dostał nauczkę, o dziwo żyje, nie zgłosił pobicia, więc po co się psiarnia wtrąca. W USA ktoś by go zastrzelił i dostał od miasta nagrodę za walkę z złodziejstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kraj to obyczaj,podobnie jest z samoobrona-napadna Cie okazesz sie sprytniejszy i spuscisz wpierdziel w akcie obrony wlasnej to ci przybija pobicie....mieszkalem 6 lat za granica-Anglownia ,US i powiem szczerze ze tak zle dopracowane prawo tylko my mamy tutaj:bag:.Swoja droga osobiscie uwazam ze w leb zlodziej winien dostac ale zeby go przypalac itp to troche przegiecie....powinien taki ktos kto lubi ''pozyczac'' nie swoje wozy dostac na psiarni pałą przez gazete ,dobre zawiasy i kilka tysi grzywny i po sprawie moze by sie nauczył na następny raz pokory i szacunku do czyjegos mienia:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to właśnie "kochamy" POlskę.

Gdzies tez czytalem, ze koles napadl dziadka i chciał okraść. Dziadek mial noz i go dzgnał. Dziadkowi groziło 12 lat a kolesiowi 8 lat.

Morał taki, ze lepiej dac sie zabic. Tak samo tutaj.. Lepiej dać zaj***ć auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to właśnie "kochamy" POlskę.

Gdzies tez czytalem, ze koles napadl dziadka i chciał okraść. Dziadek mial noz i go dzgnał. Dziadkowi groziło 12 lat a kolesiowi 8 lat.

Morał taki, ze lepiej dac sie zabic. Tak samo tutaj.. Lepiej dać zaj***ć auto

ech no taka prawda...ja sam nie jestem zwolennikiem oko za oko ząbza ząb ale...pewne rzeczy mnie wkurzaja.Sam znam przypadek kiedy dwoch kolegow wracalo z treningu krav magi napadlo ich dwoch kolesi z nozami i jeden z kolegow uciekl ze strachu a drugi zostal...Pozamiatal partaczy i obydwu zloczyncow poslal w stanie ciezkim na szpital...gosc stanal przed sadem i mial wiele ciezsze konsekwencje niz ci co go napadli z bronia białą...:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...