Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spryskiwacze reflektorow


quad4

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, probuje skompletowac zestaw spryskiwaczy, mam juz dysze i weże w zderzak.

Zastanawiam sie co jeszcze brakuje i z dotychczasowych ustalen jest to;

Wiekszy zbiornik na plyn

pompka/pompki

czerwony przekaznik - 61351389002

Ktos slyszal o takich rzeczach na sprzedaz?

Czy pompka od spryskiwaczy na szybe rozni sie czyms od tej na reflektory ? Mozna kupic taka sama, badz zamiennik ?

Prawdopodobnie oleje temat spryskiwania halogenow, zawsze to wiecej plynu zostanie ; ) i moze to jakas pompka mniej.

Pozdrawiam ; )

zastanawia mnie jeszcze ta druga część, która wogole nie jest opisana na realoem-ie

attachment.php?attachmentid=33343&stc=1 mam na mysli ten zbiorniczek w gornym lewym rogu (12) i reszta

Edytowane przez quad4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezki temat, wlasnie sprawdzilem, nie mam miejsca na ten dodatkowy przekaznik ; ) )

według RealOEM.com * BMW E34 525i SINGLE PARTS FOR HEAD LAMP CLEANING

Zbornik winnien miec 8.5 L

Tutaj jeszcze znalazlem z instrukcji wynika ze ten mniejszy wsuwany pojemnik jest do zmywania intensywnego. A glowny (prawdopodobnie) duzy czyli 8 L jest i do szyb i do reflektorow

Instrukcja_obslugi_BMW_E34_84.jpg

I takie Instrukcja_obslugi_BMW_E34_89.jpgimages hosting

images

Edytowane przez quad4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...