Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Najt 29.03 Parking przy burger king Bielany Wrocławskie


Dyziu

Rekomendowane odpowiedzi

1.Dyziu

2.Francuz

3. Beton

4. Pirooz - i to NIE Yarisem! ale się spóźnię około pół godziny

5. Lijo

6. michal_f

7. arena11

8. Radovanovic1 (pod warunkiem, że lakiernik sie wyrobi)

9. konik

10. Młooody

11.tomasz325

12.hall - osobiście nie przepadam za bielanami nie ma tam tego klimatu jak na magno.

13. Gregoryffm

14. Popek

15. Kosa - wpadne złomkiem z naklejkami (małymi)

16. BASTARS

17. mareckiwrc

18. sebo293 przylecę babcią na 70% o ile nie będzie lało

20.__Fryzjer__

21. maris

22. Skayler

23. lukasbmw

24. Adrian_

25. K12Adrian

26. gut7 + Jadzia

27.mechatronik

28.viktor1987

29. Zgibniew może też się zjawi z żoną. O ile zakupy w ikei się nie skrócą lub przedłużą.

30. Szpadyzor71 - będę z brelokami

31. Marrrtin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za mile spotkanie wszystkim...bylo milo zobaczyc az taka frekwencje z kazdym chociaz chwile pogadolic....a no i przejazdzke M5 uwazam za najlepsza przejazdzke mojego zycia ....:drool::drool:happy_bmwhappy_bmw pozdrowionka wszystkim kuogbmw_18)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spota :). Został rzucony plan żeby spotkać się trochę poszaleć na opuszczonym lotnisku w Oleśnicy, w któryś weekend. "Lotnik" (sory musiałem) ustali tylko pare spraw z niebieskimi żeby problemu nie było. Pytanie ile osób by się pisało? Możnaby zorganizować sobie jakąś 1/4, polatać trochę bokiem itd itp. Chętni? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spota :). Został rzucony plan żeby spotkać się trochę poszaleć na opuszczonym lotnisku w Oleśnicy, w któryś weekend. "Lotnik" (sory musiałem) ustali tylko pare spraw z niebieskimi żeby problemu nie było. Pytanie ile osób by się pisało? Możnaby zorganizować sobie jakąś 1/4, polatać trochę bokiem itd itp. Chętni? :)

Założyć temat i sie wpisywać bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę (i słyszę głosy) że impreza była super, niestety nie dałem rady dojechać :( kiedy Wy się bawiliście na Bielanach ja jeszcze siedziałem na uczelnianej sali na Uni. A wyjątkowo byłem nie-służbowozem :P No nic, do kolejnego. Albo do jakiegoś spota w niedzielę wieczorem.

Co do lotniska w Oleśnicy - jak dla mnie spoko pomysł.

Zapytam jeszcze - czy ktoś ostatecznie zorientował się w temacie wynajęcia Niskich Łąk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechatronik na następnego najta pojade swoim kwadratem zWami z DDZ lub spod tej biedrony w łag. ;)

ps1 od tego posta wszelkie ustalenia co do Olesnicy prosze aby byly pisane w stworzonym do tego celu temacie, dodam ze jest to nieoficjalne spotkanie

ps2 staramy sie zorganizować jakies torowisko pod szyldem MAXBIMMER, wiec prosze o cierpliwośc - pracujemy nad tym

ps3 pare osób przy okazjui maych naklejek pytało o wlepy na szybę, przypominam że zamawiam na podstawie listy wiec wpisywać się, szybki przelew bo przed świętami zamawiam:

http://www.maxbimmer.pl/f102/wlepy-na-szybe-maxbimmer-26371/

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechatronik na następnego najta pojade swoim kwadratem zWami z DDZ lub spod tej biedrony w łag. ;)/

oczywiście czym więcej tym lepiej

i zapraszam też do grupy na fb którą dzisiaj założyłem DDZ-BIMMER 8)

https://www.facebook.com/groups/402714686577417/402736693241883/?notif_t=group_activity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ludzi mnogo, co cieszy :) pamiętajcie, że za 3 tygodnie wyjazd do Rothen :)

P.S.

widzę, że Viviek już top down no to i ja muszę cabrio do sezonu przygotować

dajesz dajesz szybciutko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...