Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


DDS- Drag & Drift Spot "Oleśnica Airport"


Popek_666

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że to jasne że spot jest "nieoficjalny". Żeby zrobić takie spotkanie oficjalne to potrzebne karetki, policja, pewnie jeszcze wojsko, saperzy, helikopter, milion medyków i ciekawe co jeszcze... Tak więc szans 0. A spotkanie tłumaczę miałoby być "na dziko" bo u nas tylko takie możliwości, jeżeli chodzi o realne zorganizowanie i spotkanie w najbliższym czasie. Na takiego oficjalnego spota to już jeden klubowicz się wypowiadał: 3 lata czeka i nic :). Oczywiście nie będzie to rozgłośnione i hasło Maxbimmer nie padnie bez obaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało tam powstać lotnisko cywilne i cargo, obecnymi włascicielami (chyba jeszcze) jest stowarzyszenie przyjaciół lotniska, ale jest ono jest już w stanie likwidacji bo cała inwestycja okazała się klapą.

Z tego co mi wiadomo o prawa do lotniska walczy teraz politechnika wrocławska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z maxbimmerem ;)

nie wiem czy mają jakąś konkurencje :D wiem tylko że starają się o prawa do tego lotniska, tutaj jest strona z zarządem myślę że wszelakie pytania można by kierować do nich, w końcu był tam już organizowany piknik, może i zgodziliby się na organizację imprezy sportowej Stowarzyszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może stowarzyszenie zwrociło już lotnisko wojsku, jeżeli tak to przepraszam za zamieszanie, z drugiej strony dziwi brak jakiejkolwiek tabliczki informującej że jest to teren wojska, przeciez to wlasciwie jest teren dla wszelakich nordicwalkerów, spacerowiczów z psami i osób które chcą sprawdzić do ilu rozpędzi się ich auto, codziennie przewijają się tam ich dziesiątki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało tam powstać lotnisko cywilne i cargo, obecnymi włascicielami (chyba jeszcze) jest stowarzyszenie przyjaciół lotniska, ale jest ono jest już w stanie likwidacji bo cała inwestycja okazała się klapą.

Z tego co mi wiadomo o prawa do lotniska walczy teraz politechnika wrocławska

Jakis czas temu na MojaOlesnica byl artykul, ze jakis duzy koncern (chyba VW) chcial wykupic ten teren lotniska i postwic tam hale produkcyjne. No ale widze, ze za malo chcial dac, albo bylo za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak jak chcecie tam polatać na własną oczywiście odpowiedzialność to skrzyknijcie się indywidualnie na fb/nk/GG-po wlepach na furach bez kłopotu trafia się na forum -znaleziony temat o "organizowaniu" i już ktoś będzie świecił oczami...zanim pismaki doczytają(o ile wogóle)temat do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, z nieco innej beczki - dostałem info na temat możliwości zorganizowania na legalu spotkania "z atrakcjami" na Niskich Łąkach.

Tor na wyłączność: 200 zł za godzinę. Do tego trzeba przedstawić polisę ubezpieczeniową imprezy motoryzacyjnej na kwotę co najmniej 30 000 PLN. Koszt takiej polisy jest mi nieznany. Wtedy możemy na Niskich Łąkach robić co chcemy - eMpiątki mogą palić kapcie i latać bokami do upadłego :P

Niestety koszta jak sami widzicie są znaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...