Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


DDS- Drag & Drift Spot "Oleśnica Airport"


Popek_666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z polecenia Koko zakładam nowy temat, myślę, że tu jest odpowiednie miejsce na to :).

Tak jak w temacie. Chciałbym żebyśmy wspólnie zorganizowali spot dla chętnych nie tylko na pogawędki, ale również na odrobinę zajawki. Jest pomysł żeby zebrać się w któryś weekend (np. po świętach) żeby polatać bokiem, pościgać się na 1/4. Miejsce - opuszczone lotnisko w Oleśnicy (w trakcie ustaleń). Wpisywać się na listę, kto byłby chętny na taki spocik. Myślę, że fajna alternatywa, do tego można zabrać GoPro, aparaty i można skręcić jakiś filmik :). Kto jest za ŁAPA W GÓRĘ!

Edytowane przez Popek_666
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lotnik" (sory musiałem) ustali tylko pare spraw z niebieskimi żeby problemu nie było.

Wybaczam :) Zapytam znajomego Milicjanta, z Olesnicy czy mozna tam legalnie wbijać.

Dzis po spocie pojechałem na to lotnisko (zimowki i tak do zmiany ;p) Długosc pasa ponad 2km. szerokosc dobra do pokrecenia sie itp.

Jak bede miał czarno na białym to zaloze temat i sie zrobi liste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były organizowane tam BMW challenge. Ale normalnie w niedziele czy w sobotę można pociskać tam.

Fakt jest taki że jak się zjedzie trochę więcej ludzi to może być różnie.

Zarządcą tego jest starostwo Oleśnicy albo burmistrz.

tam naprawde jest bezpiecznie jak się nie wyrobisz to tylko trawy trochę się przczocha.

Jestem za jak moge jakoś pomoc to chętnie. Jestem z olesnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze to musialoby byc tak po cichu, miedzy nami tylko. Bo wydaje mi sie, że jak by duzo osob bylo (mam na mysli gapiów itp) to juz moglobyby cos nie tak. Ciekawe co by powiedzieli w Starostwie jak bym poszedl i zapytał co mi grozi jak tam ktos wjedzie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę tylko ,że dopóki nie będzie oficjalnej zgody ze strony zarządcy terenu[ prawdopodobnie Agencja mienia wojskowego]lub innego podmiotu ,proszę o nie organizowanie takich "imprez" pod egidą klubu Maxbimmer.

jeśli będzie pisemna zgoda zarządcy to chciałbym również wiedzieć kto personalnie będzie odpowiedzialny za wszelkie sprawy techniczne???

osobiście jestem za taką imprezą ,ale muszą być zachowane wszelkie zasady organizacji takiego spota[ safety first!!!]

były podejmowane próby zorganizowania takiego spota w Oleśnicy przez klubowiczy ,ale nie jest to takie łatwe jak wam się wydaje...

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkiej filozofii nie trzeba żeby wiedzieć co będzie jak "wjedziesz tam itp.". Jeśli (odpukać w niemalowane) coś się stanie, to nie dość że odpowiesz za wtargnięcie na teren prywatny, to za wypadek będziesz odpowiadał. Także tak jak pisze PRZEMO, jeśli macie zamiar takie spotkanie organizować, to prosimy niech nie będzie to pod szyldem maxbimmera. Względy chyba są oczywiste. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze jedynie mozna tam jezdzic na "dziko" tak jak my ostatnio to robilismy. Bo jesli by sie chcialo legal to znajac polskie "prawo" i urzedy, kazdy wie, ze istnieje 1% na zorganizowanie takiego spota. Do tego dochodzi zabezpieczenie toru itp. A to sie wiąże z $$$

No a niech sie cos tam stanie (jakis dzwon albo cos) to dopiero lipa.

Takze PRZEMO ma racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na czym stanęło ?

napiszę tylko ,że teren należy do agencji mienia wojskowego , i do ich głównej siedziby w warszawie należy wnieść oficjalny wniosek - podanie...

nie sądzę aby byli na tak gdyż nie jesteśmy ,żadną formalną grupą -stowarzyszeniem chociażby...

ale próbujemy.x

póki co proszę o nie organizowanie na własną rękę pojeżdżawek po lotnisku z logo maxbimmera w tle...

jeśli coś się wyklaruje z pewnością się o tym dowiedzą wszyscy forumowicze.

na tym zakończyłbym NA RAZIE ten temat...;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z rozpoczęciem/zakończeniem sezonu w krzywej/skarbimierzu?

Co do Skarbimierza to oba pasy (dłuższy oraz krótszy) są wynajęte przez Młyny Polskie i stoją tam aktualnie silosy z kukurydzą i teren jest monitorowany , oraz na dłuższym pasie stoi budka w której jest ochroniarz więc Skarbimierz odpada. Jedyne co zostało tam to przy długiej asfaltowej drodze (gdzie lubią stać miśki) jest parking dosyć spory , ale to i tak mało. :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...