Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Otwarcie Sezonu 2015 na Torze ODTJ Wrocław przy Rakietowej - 30 maj


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za miłe spotkanie :) frekwencja bardzo dopisała i to cieszy :D do tego taka atrakcja z rana na obudzenie :P. Ekipa dała rade, a najważniejsze, że dzieciaki miały frajdę, bo nie codzień można polatać bokiem na torze w "drift taxi" :) było co fotografować :) i przy okazji dzięki Fryzjer za użyczenie obiektywu. :) a fotki wrzucę na dniach.

cala przyjemnosc po mej stronicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie świetna impreza w mega pozytywnej atmosferze. Dzięki Ludzie! Fajnie, że deszcz był jedynie chwilowy, co pozwoliło na restart grillowania itd ;) Wrzucę też niebawem zdjęcia, które zrobiłem.

@Popek: było więcej takich, którzy zdeklarowali się dzisiaj na zakup E30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie, było super:) mam nadzieje ze mocno się nie ośmieszylem na torze. Mam nadzieje do zobaczenia wkrótce:)

Spokojnie jeszcze ja jeździłem nie zapomnij, czas 1:16 powala raczej śmiechem o glebe, ale wrażenia z jazdy po torze - BEZCENNE!

Z niecierpliwością czekam na następne spoty i oczywiście na organizowane wyjazdy na tor ^^

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było MEGA!!! Super ludzie, atmosfera, ciekawe konkursy, jazda na czas(to mi się najbardziej podobało :D) Do tego piękne samochody w około.

Dzieciaki uradowane tak więc główny plan dzisiejszego dnia spełniony :)

Też czekam na zdjęcia :) Mam dostać od kumpla zdjęcia jakieś więc jak tylko będę miał to od razu wrzucę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za wspaniały dzień w motoryzacyjnym i przyjacielskim gronie. Dzieciaki popadały w samochodzie jak tylko ruszyliśmy :)

Zatem było Bardzo Dobrze!!

Dziękuję wszystkim za przybycie i super atmosferę. Pogadałem, pośmiałem się trochę, pooglądałem fajne auta, trochę sztuki nowoczesnej na aucie Kosy.

REWELACJA!! :D bmw_3:bmwsexemofg3::grill:bmw_beerhappy_bmwkuogkuogbmw_1bmw_1bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Prezesów za umożliwienie przyjazdu na tak zacną imprezę. Cieszę się, że mogłem pomóc przy ogarnięciu przejazdów po torze oraz przy prowadzeniu konkursów, udało się również przewieźć koleżankę Ewę z DD, co prawda tylko w jedną stronę ale zawsze coś;) Pogoda w przeciwieństwie do ekipy średnio dopisała choć i tak nie było tragedii. Fajnie było znowu zobaczyć się i porozmawiać z ludźmi z zaprzyjaźnionych klubów. Dzięki dla Adriana i Madzi za przejażdżki:) Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na kolejnych spotach/zlotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...