Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Otwarcie Sezonu 2015 na Torze ODTJ Wrocław przy Rakietowej - 30 maj


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny materiał, oczywiście stawia nas w mega pozytywnym świetle. Zarząd jak zwykle godnie reprezentował Klub w światku mediów ;) Pełen sukces jeśli choć jedna osoba zmieni swoje uprzedzenia do BMW po tym materiale. Z resztą, co to nas powinno obchodzić jak nas obgaduja, lepiej żeby się ruszyli i przyłączyli do realizacji szczytnych celów bmw_1 i bardzo się ciesze ze należe do Klubu w którym są prowadzone takie inicjatywy :) bmw_2

Edytowane przez Francuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu jestem w szoku tak świetnie się czułem że sam w to później nie wierzyłem jak przyjaźnie byli nastawieni ludzie jaka atmosfera to po prostu nie do opisania było mega i wielkie dzięki dla organizatorów za tak wspaniały zlot

Był to mój pierwszy zlot maxbimmer i teraz wiem ze na pewno będę na kolejnym SUPER ATMOSFERA!!!!

WIELKIE DZIĘKI DLA WSZYSTKICH I CIESZĘ SIĘ ŻE MOGŁEM POMÓC KILKU OSOBĄ

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje już opadły, wczoraj jak padłem na łóżko o 18, tak przed północą dopiero się przebudziłem. Ale było warto! Wielkie dzięki wszystkim za świetną atmosferę, masa piekielnie dobrej roboty została wykonana, nie sposób podziękować każdemu z osobna, ale wszyscy spisali się na medal. Dzieciaki na pewno dłuuugo będą pamiętać ten Dzień Dziecka. Jak tylko zdjęcia wrzucą się na serwer, podam link. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega impreza !!! :dance::dance::dance: Podziękowania dla wszystkich osób odpowiedzialnych za jej zorganizowanie i cały przebieg uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw a także dla tych którzy dzięki nim tak się na niej świetnie bawilihappy_bmwhappy_bmwhappy_bmw

Fajnie było spotkać się z Wami wszystkimi i myślę że skoro impreza tak się udała to można by wpisać ją w kalendarzu na stałe bmw_beerbmw_2bmw_beerbmw_2bmw_1bmw_1bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilna sprawa!!!

Te osoby które mają zdjęcia z przeciągania liny, rzutu oponą i reszty konkursów, proszę o podesłanie linków do zdjęć (jeśli są wrzucone ze wszystkimi to gorąca prośba aby je oddzielić od pozostałych i wrzucić do osobnego folderu). Proszę o wysłanie linków na maciej.trybula@gmail.com lub wrzucić je tutaj z podpisem co link zawiera. Sprawa na CITO! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilna sprawa!!!

Te osoby które mają zdjęcia z przeciągania liny, rzutu oponą i reszty konkursów, proszę o podesłanie linków do zdjęć (jeśli są wrzucone ze wszystkimi to gorąca prośba aby je oddzielić od pozostałych i wrzucić do osobnego folderu). Proszę o wysłanie linków na maciej.trybula@gmail.com lub wrzucić je tutaj z podpisem co link zawiera. Sprawa na CITO! :D

Ja mam trochę, ale jutro dopiero uda mi się wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meeega wielkie dzięki!!! Było naprawde super !!!

Organizacja i wszystko pierwsza klasa, nie spodziewałem się aż tak dobrej i udanej imprezy ;) Co prawda musiałem się ulotnić szybciej niż planowałem, ale i tak było dobrze! ;)

Oby więcej takich i do następnego!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję wszystkim za świetnie spędzoną sobotę. Atmosfera i zabawa była rewelacyjna. Mam nadzieję, że uda się taką imprezę powtórzyć. Jedyne czego żałuję to, że musiałem się tak wcześnie zwinąć.

Podziękowania dla wszystkich organizatorów uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszyscy świetnie się bawili na tej imprezie tak dzieci jak i reszta uczestników :lol:

Ja niestety nie mogłem uczestniczyć w tym dniu praca :(

WIELKIE dzięki grupie Zachód za liczne przybycie ( chociaż z tą liną to się jeszcze policzymy ) hehe happy_bmw

Oczywiście że na rewanż czekamy bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...