Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Otwarcie Sezonu 2015 na Torze ODTJ Wrocław przy Rakietowej - 30 maj


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę kopiował już listy, moje dane do identyfikatora: ZKA21391 Popek TOR. Oczywiście po przejeździe będę mógł "obstawiać" tor także można mnie dopisać do grupy :). A takie pytanie, bo nigdzie nie wspomniano o tym, każdy ma 1 przejazd czy jak sprawa wygląda?

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę kopiował już listy, moje dane do identyfikatora: ZKA21391 Popek TOR. Oczywiście po przejeździe będę mógł "obstawiać" tor także można mnie dopisać do grupy :). A takie pytanie, bo nigdzie nie wspomniano o tym, każdy ma 1 przejazd czy jak sprawa wygląda?

Wyjdzie w trakcie. Mysle ze zrobimy serie po 2-3 kolka wiec kazdy na 3-4 serie powinien sie zalapac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy sie gdzieś spotkać. Tylko gdzie i o ktorej?

W zeszłym roku spotkaliśmy się na Krakowskiej na parkingu przy Praktikerze. Teraz również można tak zrobić :D

Może gdzieś koło 6:10 a wyjazd myślę że najpóźniej o 6:20? tak żeby spokojnie na tą 6:45 być w Oławie?

Jeśli ktoś ma inne propozycję to śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za mega fajny zlot, fajnie sie było spotkać pogadać pościgać na torze i w ogóle w ogóle jak to powiedział Fryzjer podczas WOK'u "było super" ;) do następnego !

P.S

Mam nadzieje ze wszyscy fotografowie podziela sie swoimi dziełami z dziesiejszego dnia no i ze Miras sklei fajny filmik zeby mozna było za kilkanaście lat pokazywać potomnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie 90% swojego pobytu spędziłem na oglądaniu przejazdów, dzięki wielkie dla Adriana za przewózke mnie i moich znajomych, niestety musiałem szybko uciekać z powodów na które nie miałem wpływu :D ogólem impreza była bardzo dobrze zorganizowana, a atmosfera bardzo przyjazna, Forest nie chciałem Cię już później męczyć z tym przejazdem, ale jeżeli na nastepnym spocie będzie opcja to chętnie w końcu zobacze jak rozpędza się twój jak to pogardliwie określiłeś "ten diesel" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe spotkanie :) frekwencja bardzo dopisała i to cieszy :D do tego taka atrakcja z rana na obudzenie :P. Ekipa dała rade, a najważniejsze, że dzieciaki miały frajdę, bo nie codzień można polatać bokiem na torze w "drift taxi" :) było co fotografować :) i przy okazji dzięki Fryzjer za użyczenie obiektywu. :) a fotki wrzucę na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...