Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Proszę o Opinię 335i e93


JacekWroc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar zwiększyć moc w moim e93 , kupiłem większy intercooler , wydajność turbin mają mi zwiększyć w Turbo ADM , a wydech rozmawiałem wstępnie z MG Motorsport że mogą regulacją głośności i kat off , zmotać układ .A moje pytanie brzy czy idę w dobrą stronę ? czy może ktoś ma propozycje lepszych modów do tego auta ? Wydaje mi się że auto powinno mieć 400+ Km po przeróbkach . Drugie pytanie to czy można zrobić jakiś włączany program podniesienia mocy . Chodzi mi o to że 99% czasu jeżdżę autem spokojnie i wystarcza mi 306Km ale czasem jak ktoś w suvie myśli że ma szybkie auto to żeby mu pokazać gdzie raki zimują :D:D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dziękówa dobrze mówisz ale jak się adresu nie znało to tel na początek dobrą rzeczą :) . Byłem dziś dziś w ecu project mogą się podjąć modów tyle że nie siedzą za bardzo w bmw a raczej w audi , w internecie czytałem że mają torche pozytywów ale też trochę negatywów , jak to jest w praktyce ma ktoś zmodyfikowaną e 9x w 335i przez nich , i to tak że wszystko hula i jest oki ? do Leo w piątek uderzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachment.php?attachmentid=35845&stc=1

Dodaje fotkę auta przed tuningiem :) . Podsumowując to trudny temat żeby zrobić 500KM i żeby autko chodziło bezawaryjnie :( , opinie są że większość tunerów wrzuca program po standardzie , zaraz wyskakują błędy itp. A dziś się dowiedziałem że seryjna skrzynia wytrzymuje 450 niutów , więc będę musiał zacząć od zmiany skrzyni z 6hp19z na 6hp28 albo coś koło tego. Swoją drogą trochę smutne że jest tle pseudotunerów co psują auta , jak się ktoś na czym nie zna to nie powinien się brać za taką robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to tak.

Ja w swojej byłem 335i zrobiłem program i z 309 KM było 376KM i 500 Nm.

Robiłem w ADT ale odradzam ich bo po ich programie wywalało mi błąd. I nie mogli sobie z tym poradzić.Ogólnie odradzam wizyty u nich.

Co do podniesienia mocy i moementu jest duzo opcji:

-wydech w tym downpipe tzn wywalenie katów przy turbo

-Intercoller

-dolot

-program

Wszystko zalezy od twojego budżetu.

Co do automatu to nie wiem jak to wygląda w praktyce ja na szczescie miałem manuala.

Słyszalem tylko że wgrywają program do skrzyni z Alpiny.

I w sumie wątpie żeby taka skrzynia wytrzymywała tylko 450Nm.

Ja teraz szukam 335d i tu jest tylko automat niby dlatego że właśnie manual nie zniósł by takiego momentu tzn.sprzegło.

Tylko automaty w 335d a 335i są pewnie inne.

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...