Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nowy olej SORT


yapis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam propozycję zalania oleju Sort Super Oil Racing Technology - SORT | Super Oil Racing Technology który podobno jest bardzo dobry, choć chyba mało znany. I teraz sprawa wygląda następująco, gdyż mam okazję umówić się z przedstawicielem w jednym z warsztatów na sprawdzenie na maszynie jak działa ten olej i szukam chętnych, którzy chcieliby zobaczyć jak on pracuje. A może ktoś już go testował i ma zdanie na temat tego oleju. Podobno zużycie paliwa spada i silnik w środku wygląda o wiele lepiej jak przy innych olejach.

Jakby ktoś był chętny można się umówić z przedstawicielem i niech zademonstruje jak on działa happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakiej maszynie...

do zarabiania pieniędzy ;)

Podobno zużycie paliwa spada i silnik w środku wygląda o wiele lepiej jak przy innych olejach

każdy tak twierdzi, jeżeli to nowy olej to trzeba zaczekać dwa trzy lata na opinie użytkowników, przedstawicielom się nie wieży, każdemu zależy tylko na tym by sprzedać swój produkt, żaden pseudotest nie odzwierciedli pracy silnika przez rok czy dwa

Edytowane przez grzesiek2304
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mnie to ciekawi jak to wygląda i w ogóle... Wiadomo, że lepiej zebrać kilka osób i posłuchać wielu opinii na ten temat jak to w ogóle wygląda. Jest możliwość by się spotkać któregoś dnia z tym przedstawicielem jakby było kilka osób chętnych i wtedy dowiedzieć się wszystkiego na ten temat. Ja np mam w tym momencie mobil 0w40 i też nie wiem na jaki zmienić bo już mija rok czasu od wymiany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć dobry olej u znajomych robili test na warsztacie maja maszynkę z rolka i takim hamulcem tej rolki na shellu i na jakimś tam innym oleju nie było problemu zatrzymać a na tym nie chciała się zatrzymać takie smarowanie!!

Ale olej o lepkości takiej jak należy na przykład 5w30 kosztuje coś koło 200zł :).

ale wypowiedzieć się nie mogę bo ja tego nie widziałem i firmy jako tako nie znam

jak ktoś spróbuje niech da znać można umówić spotkanie u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł ten sam wałek obrócić i robić na tym samym bo może być to różny materiał do reklamy :) A kolor tego oleju też mnie zastanawia chociaż już widziałem zielony do wspomagania :) Nie widziałem żadnego testu z wałeczkiem z olejem tego koloru :P

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy zweryfikują wszystkie testy ale potrwa to kilka lat a w tym czasie dystrybutorzy i producenci nabiją sobie kabzy i to wszystko,nawet jak okaże się nic nie warty.Teraz to pewnie wszystkie wynalazki są na bazie jakichś autodoktorów,ceramizerów itp.Puki co poczekam parę lat i zostanę przy sprawdzonym oleju:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślicie że jak byłby taki świetny ten olej to duże koncerny by nie miały takiego ? co ze smalcu w stodole polak znowu wymyślił i sam sprzedaje ? dobre patenty duże koncerny zgarniają przynajmniej tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc myślę, że chodzi po ok 200zł 5l średnio.

Sory memory, 175 zł za 5 ltr półsyntetyka 10W40? W tej cenie masz Liquid Molly syntetyk, a skoro nie mozna się doprosić karty tego oleju to obstawiam, że ktos to blenduje pod powyższą nazwą, zapewne na śląsku skąd pochodzi sporo Castrola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory memory, 175 zł za 5 ltr półsyntetyka 10W40? W tej cenie masz Liquid Molly syntetyk, a skoro nie mozna się doprosić karty tego oleju to obstawiam, że ktos to blenduje pod powyższą nazwą, zapewne na śląsku skąd pochodzi sporo Castrola.

Wiesz co jutro rano jadę dowiedzieć się czegoś na temat tego oleju i jak będę wiedzieć coś więcej to napiszę, bo sam jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie dzisiaj jestem po wizycie Przedstawiciela Firmy Sort i powiem wam ze na żywo heh masakra to wygląda.. zmieniałem olej jakieś 3 tyg temu i stwierdzam ze uznam ta wymianę za płukankę silnika :P i wymienię za jakiś tysiąc km olej na ten SORT.

I teraz do was pytanie?

Mogę umówić spotkanie(MINI SPOT) u mnie na warsztacie w sobotę następna przy kawce :) dla kilku osób zobaczycie co to za olej jak bedzie zainteresowanie.

złoże zamówienie na nie wiem beczkę bądź jakieś Bańki 30l i będziemy wymieniać :)

LISTA:

1. CzAkSs

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był u mnie przedstawiciel mobila i troche poopowiadał o tym teście. Ogólnie można to zrobić z każdym olejem, a SORT swoje magiczne działanie zawdzięcza dodaniu cynku. Można to zrobić z każdym olejem. Przedstawiciel sam przyznał że sami do mobila dodawali cynku żeby zrobić ten test i w porównaniu z shellem czy castrolem mobil wypadał tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...