Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Myjnia samoobsługowa we Wrocławiu


yab

Rekomendowane odpowiedzi

Czy we Wrocławiu są jakieś myjnie samoobsługowe? Nie chodzi mi o bezdotyk, gdzie z lancy pod ciśnieniem leje się wodę z płynem. Chodzi mi o takie, gdzie normalnie gąbką albo inną szczotką można samemu wyczyścić auto. Ostatecznie to czy gdzieś jest bezdotyk ze szczotką, najlepiej gdzieś w okolicach Śródmieścia - Nadodrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Krakowskiej jest myjnia z pianownicą (po prawej stronie jak się zjedzie ze ślimaka od strony Armii Krajowej), całkiem sensownie się domywa auto. Widziałem też, że ludzie tam z gąbką śmigają (tylko te spojrzenia pozostałych osób w kolejce... ;) ). Ja tam czasem bywam i polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Krakowskiej jest myjnia z pianownicą (po prawej stronie jak się zjedzie ze ślimaka od strony Armii Krajowej), całkiem sensownie się domywa auto. Widziałem też, że ludzie tam z gąbką śmigają (tylko te spojrzenia pozostałych osób w kolejce... ;) ). Ja tam czasem bywam i polecam :)

Też polecam tą myjnię. Tamta piana domyła moją służbówkę po 5tys kilometrów przejechanych bez mycia :D

Z tego co wiem to Kamil_89 i Michal _f też tam myją. Dodatkowo przyjechać tam sobie można też późnym wieczorem a wtedy nikt już nie będzie krzywo patrzył jak wyciągniesz swoją gąbkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co poprzednicy. Przez dłuższy czas myłem auto na CMK na Krakowskiej i byłem zadowolony, myjnia jest czynna całą dobę i zawsze w wolnej chwili można podjechać, teraz najczęściej myje auto przy Małopanewskiej tam gdzie Viviek. Można tam naprawdę dobrze domyć auto. Obie myjnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie myje we Wro, ale w Olesnicy i jezdze po nockach przed 7 rano, albo po 2 zmianach po 22. Koles powiedział, ze jak nie blokuje stanowiska to moge myc. A o tych porach to malo ludzi tam. Wiec pianuje reczna pianownica, myje rekawica z wiadra i git jest :) Wiec pewnie zalezy od pory dnia i natezenia ruchu na myjni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta piana na Krakowskiej jest meeega konkretna, całe auto przykrywa jak śnieg, też nigdzie takiej nie spotkałem.
piany na***... a później 50 zł żeby spłukać :D ja na CMK jeżdżę tylko na odkurzacz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piany na***... a później 50 zł żeby spłukać :D ja na CMK jeżdżę tylko na odkurzacz :)

To ja nie wiem jak Ty myjesz :D po chwili ta piana praktycznie sama w całości spływa i nie ma problemów z szybkim splukaniem jej . ;) Ja za 15zl lecę od piany do nabłyszczania i auto zawsze domyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

https://www.google.pl/maps/@51.1295782,16.9680679,3a,75y,43.75h,78.32t/data=!3m6!1e1!3m4!1soPDmuYZ1sNwXr42s89WDFg!2e0!7i13312!8i6656

Szybowcowa - osiedle Kosmonautów

Nowa myjnia, niedawno otworzona, słabo oznaczona jeszcze. Wjeżdżamy w uliczkę i po prawej stornie są 4 stanowiska. W ciągu tygodnia mają być tam zainstalowane jeszcze szczotki z pianą, ale dalej będzie można używać własnych - byle nie tamować kolejki.

Można przyjść ze swoim wiaderkiem, szamponem, gąbką, rękawica, fibrami, ręcznikami, chemią itd. byle wrzucać pieniążki do spłukiwania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...