Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Grzeje sie m43


matiswidnica

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć pacjent to 1.9 m43 dzisiaj podczas jazdy po Wrocławiu auto zaczęło mi się grzać wskazówka weszła na czerwone pole jedyny fart w tym ze stalo się to 300m od dominikanskiej i powiedzmy ze miałem gdzie zaparkować. Korek odkrecilem płyn mi wyrzygalo i po 2h jak silnik był zimny to dolalem borygo 750ml. Dodam że wystąpiło to po tym jak (prawdopodobnie sprężarka klimatyzacji) zaczęła się psuć (wczoraj pod wieczor) podczas jazdy zaczyna dosłownie wyć bardzo głośno jakby coś się zacieralo i w tym momencie auto jak jest na postoju traci klimatyzację i zaczyna wiać ciepłym powietrzem. Klimatyzacja działa tylko jak auto jest w ruchu. Dość chaotycznie to opisałem ale przynajmniej wytłumaczyłem mój problem. Co może być za to odpowiedzialne? Ta sprężarka czy może termostat?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik ok to co to może być? Termostat?

Możesz to sprawdzić. Wyjedź za miasto, włącz sobie test 7, czyli test temperatury silnika i obserwuj. Jak silnik się zagrzeje do ponad 100'c, depnij autem chwilę - powinien otworzyć się termostat i temp. powinna zlecieć do około 90'-95'c. Tak wykluczysz usterkę termostatu. Sam wiatrak jeśli działa, to nie zbije Ci temperatury do 90, a zaledwie o 1-2 'c, czyli do 103-104'c. Wiatrak spełnia swoje zadanie właśnie w ruchu miejskim, w korkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...