Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


odpowietrzniki przednie zacisków


litrer90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mechanik wczoraj wymienił mi nowe tłoczki w przednich zaciskach+odpowietrzył układ ok... dzisiaj sobie wymieniam tarcze na przodzie patrze a tam poci się odpowietrznik..wytarłem szmatką ok... po 15 minutach znów..dzwonie do mechanika on mówi nie możliwe... przecież odpowietrznik ma stożek na końcu i jak moze puścić płyn..dodam płyn poci się tutaj jak gwint śruby przy samym końcu jak wchodzi do zacisku z prawej i lewej strony to samo... z prawej to jak zacisk położyło się do góry nogami to z tego otworu co wylatuje płyn przy odpowietrzaniu już się tam świeciło

a dodam 5mc temu mechanik odpowietrzał mi wszystkie hamulce bo wymieniał płyn i nic takiego nie było a przednie koła cześciej rozbierałem on mówi to nie realne,zeby tu się lało bo na końcu jest stożek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tylko uważaj przy odkręcaniu, bo jeśli jest w najgorszym wypadku krzywo wkręcony i mocno to żebyś nie ukręcił. I najlepiej jak już zdemontujesz odpowietrznik to sprawdź stan gwintu, wyczyść go, może psiknij jakimś odrdzewiaczem, żeby się dobrze wkręcało nowy zaworek.

Dokręcaj z czuciem ! :bmwsexemofg3:

Edytowane przez michael9091
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam sprawa wyjaśniona,nie ciekło,że coś jest uszkodzone tylko po wypięciu odpowietrznika leci płyn automatycznie (logiczne) ale podczas wkręcania też leci za nim się go do końca nie wkręci i właśnie stożek blokuje dobrze..ale ten płyn w ściance co został przed stożkiem po woli wychodzi gwintem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...