Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Gdzie parkujcie swoje BMW !


michael9091

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Postanowiłem stworzyć taki temat ze względu na to, że nie wszędzie jednak możemy zaparkować swoje cudeńka, bo szybko może się ktoś nimi zainteresować. Mam BMW od niedawna przez tydzień parkowalem przy głównej ulicy. Raz zaparkowałem gdzie indziej i od razu w tą samą noc włamali mi się do samochodu i obrabowali. Być może porady pomogą mi oraz innym użytkownikom, bo przecież wiele osób ma bardziej rzucającą się w oczy i więcej wartą Beemke ! Bezpieczeństwa :bmwsexemofg3:

Edytowane przez michael9091
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking między 5-ioma dużymi blokami w spokojnej dzielnicy Chorzowa. Każde włączenie się alarmu w którymkolwiek samochodzie skutkuje kilkudziesięcioma parami ciekawskich oczu w oknach niezależnie od pory dnia :D Nikomu nigdy do żadnego auta się tam jeszcze nie włamano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu w garażu... A tak na serio to nigdy nie zostawiłem auta nigdzie na noc jesli nie byl to np. parking strzeżony. Pękam się takich sytuacji. A jesli musze zostawić auto gdzies w ciagu dnia, jest to bdb. wyselekcjonowany punkt. Aby drzwi nie poobijali... Abu nikt wózkiem nie przyku... Na widoku, nigdy z boku ...

Itp.

...by Tapapapapatatalaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, dlatego nie sypiemy tutaj nazwami ulic ani miast. Nie o to w tym chodzi. Chodzi o to bardziej czy są przypadki, że na przykład przy głównych ulicach zdarzają się takie incydenty, czy często itp. Nie każdy ma możliwość parkowania w garażach lub nawet na parkingach strzeżonych. Ja nie mam ani garażu ani parkingu strzeżonego i kombinuję gdzie parkować, bo jak na razie samochód przechodzi etap rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej mieć komendanta za sąsiada :) w nocy w stacyjce kluczyki zostawiałem nie raz a auto otwarte latem bardzo często :) żadnych kradzieży a po za posesją to jak Tazunio nie zostawiam w miejscu innym jak parking strzeżony i to w rozsądnym miejscu z dala od płotów za ktorymi są pijalnie ,puby , dyskoteki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...