Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Sterownik świec beru cuda niewidy


litrer90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest bardzo dziwny problem otóż

2 lata temu kupiłem samochód był błąd 4 świec zarowych.. więc kupiłem nowy sterownik beru za 220zł po wymianie pokazało tylko błąd 2 świec..wymieniłem i cisza...

sterownik i świece w Grudniu wymieniłem a już w lutym na komputerze był błąd 3 świec...

sprawę olałem bo jak skasowałem to nie zawsze wyskakiwał raz na jakis czas

przyszło lato ok... kolejna zima i już błąd 4 świec...

odesłałem mój sterownik beru bo miał ponad rok gwarancji i beru uznało gwarancję czyli musiał się uszkodzić.Wziąłem mój stary i wysłałem do kolegi z forum do naprawy pewnie wiadomo o kogo chodzi dobry specjalista

sterownik wrócił ja zadowolony montuje ok.. po 2 tyg błąd 2 świec... tych co wymieniłem na nowe... skasowałem... po czym błąd od nowa dwóch swiec ale innych...

odesłałem sterownik kolesiowi..otworzył go jeszcze raz i powiedział.. tutaj luty świecą się jak psu... wszystko dobrze polutowane..

powiedział by sprawdzić wtyczki na świecach czy dobrze siedzą+wtyczkę przy sterowniku..

Wtyczki na świecach zostały sprawdzone i dobrze siedzą..wtyczki przy sterowniku również.. spojrzałem nawet na rozrusznik odkręciłem wyczyściłem wszystko i złożyłem dobrze (tzn przewody)

no i teraz przy 7stp na dworze glow plug zylinder 1,2,3,4

no i co teraz robić?? skoro odeślę sterownik i będzie pewnie dobry... kupię nowy to się z***.. po 2mc...

silnik m47n 320d 150km

dodam w inpie jest też możliwość wymuszenia pracy sterownika...

mimo wymuszenia ile razy się chce błędu brak..

co dziwne nie raz jest tak,że jest -5stp i błędu brak.. a jest np 8stp i już błąd 4 świec...

Edytowane przez litrer90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...