Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Radio się nie wyłącza - nawet bez kluczyka w stacyjce


Pirooz

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, sytuacja wygląda tak:

Wsiadam do auta, słyszę - muzyka gra. Radio gra mimo że kluczyk jeszcze w mojej dłoni a radio wygaszone.

Odpalam auto - gra dalej. Nie można zmienić stacji ani nic (bogu dzięki zostało na Antyradiu a nie czymś innym). Działa tylko głośność (zarówno radio jak i kierownica) i ustawianie bassów itd.

Zmiana na zmieniarkę/kasety nic nie daje. Nawet jak włoży się kasetę czy odpali płytę to dalej słychać radio. Jak się kliknie przycisk on/off to ekran gaśnie ale muzyka gra dalej. I dalej można się bawić głośnością.

Troszkę spanikowałem bo wyjeżdżam na delegację do Gdańska na 3 dni i nie chciałem żeby po powrocie auto miało rozładowany akumulator ale na szczęście metodą prób i błędów udało się je zgasić na amen.

Poniżej wklejam video. Sorry za jakość.

Jeśli się z tym spotkaliście - dajcie znać co robić. Do piątku zbieram propozycje a przez weekend się bawię :P

[video=youtube_share;uHQBAc3Yaqk]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobnie dzieje, reguralnie raz na kwartał, ale na szczęście usterka mija gdy wyciagne kluczyk i ponownie go zaaplikuję. Z checią także poczytam propozycje przyczyn i rozwiązań :mrgreen:

Kurcze no. Bliźniaczki dwujajowe normalnie (różnompakietowe :D)

I jak widzisz - u mnie Twoja metoda nie zadziałała :P wyciągałem, wkładałem i nic :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...