Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW 740 BI-TURBO AC SCHNITZER


Marcin5er

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na oku tą BMW i parę pytań do Was.

BMW 740 BI-TURBO AC SCHNITZER ! TOTAL FULL OPCJA ! (5812823747) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

1. Czy ten silnik ma osobne 2 turbiny na lewą i prawą stronę, czy możę jak to nie którzy twierdzą 2 wspólne na całą V-kę mniejszą i większą turbine. Jak z Tymi silnikami chodzi o awaryjność. Ta ma moc zwiększoną niby do 270 KM i bardzo wysoki moment obrotowy. Jeżdziłem długi czas E38 Przed lift 730i nie robiło to jakiegoś szału chociaż też ładnie jechało. Fajnie by było jak by się ktoś wypowiedział co miał już 740d modyfikowaną przez AC Schnitzer. Jeśli ktoś z okolic Bolesławca mi by ją obejrzał był bym bardzo wdzięczny. Co do kół to kojarzą mi się z agro tuningiem do astry G. Czy faktycznie to koło należy do AC Schitzer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koło AC Schnitzer-a to to e38 nawet nigdy nie stało. Pooglądaj sobie jak wygląda pakiet od ACS do e38. Turbiny są w układzie bi-turbo czyli mniejsza+większa. Ogólnie odpuść sobie to auto bo jakiś straszny ulep z niego bo ma on co najwyżej pakiet AC-SHIT'zer. A co do kół to mój znajomy miał takie w Chevrolet Lacetti kombi :D

Edytowane przez blazej3131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wprowadzaj w błąd. W v8 masz 2 turbiny tej samej wielkości i każda napędzana jest z jednej połówki silnika ale i tak wszytsko wpada do zbiorczego kolektora ssącego. Silnik fajnie jeździ ale lubi się często ******zielić i to czasem na grubo. Elektroniczne nastawniki turbin siadają na potęgę. Wszystko masz razy 2 jak w 2 litrowym dieslu: 2 razy egr, 2 razy sterownik swiec zarowych itd.... ;) Skrzynia biegów też nie należy do wybitnie udanych generalnie przyjemne w jeździe nieprzyjemne w seriwsowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mój błąd. A z ciekawości one są ustawione są równolegle? Bo wszędzie opis jest jako bi-turbo czyli jedna za drugą a z Twojego opisu wychodzi twin-turbo. A skrzynia to chyba nie aż taka tragedia bo szło tam 5hp30 więc mozniejsza niż 5hp24 np z 740i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłą sobote najprawdopodobniej jadę ją obejrzeć właściciel twierdzi że ma udokumentowane 150tys przebiegu fakt na zdjęciach jest jak nowa i to mnie przekonuje chociaż zderzaki ac schitzera nie są w tej chwili na niej ciekawe czemu :). Jeszcze jedno pytanie na co zwrócić uwage przy takim silniku 4.0D ?

Edytowane przez Marcin5er
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże za za kondon... gdyby AC Schnitzer robiło cokolwiek podobnego do tego z ogłoszenia to nie nazywałoby się AC Schnitzer tylko Jacky Auto Sport i miało siedzibę we Wroclawiu na Pełczyńskiej....

Najbardziej boli chyba ta m pakietowa kiera z tą gównianą naklejką ;/

mam nadzieje, że jeśli auto będzie technicznie ok i ładne to po zakupie sciągniesz i spalisz te wszystkie szity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc byłem obejrzałem i odechciało mi się nią przejechać... przednia lewa strona robiona (można powiedzieć dłubana) zaciek na słupku łapy mi opadły jak to zobaczyłem, odpaliła ale... za 3 razem, mało istotne czemu czy świece czy nie bla bla bla, po prostu za 3 odpaliła chodziła z 5 minut, patrze z tyłu dymi na biało przez cały czas. Boczek drzwi kierowcy skóra zmęczona jak by się na tych drzwiach rucha.. a te znaczki to już żeby jeden na drugi na kleić miejscami to się mi śmiać zachciało. Ogólnie praca silnika i ten dźwięk kładzie na kolana, ale to nie jest taki rodzynek jak myślałem. Bardzo dziękuje za podpowiedzi i szukam sobie na spokojnie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...