Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wyciąganie wgnieceń


szocha1991

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ktoś wyciąga, lub zna kogoś kto wyciąga wgniecenia w karoserii. Moje wgniecenie nie wygląda groźnie, pewnie sam bym sobie poradził z jakimś najtańszym zestawem allegrowym, ale już się kilka razy przekonałem że czasem nie warto oszczędzać, wiec... szukam kogoś do wyciągnięcia jednego wgniecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie czasem o tym samym czlowieku mowicie? Bo typek z dent-busters do wroclawia dojezdza i wiem ze na pewno ogarnia salon toyoty bo na tamtejszym salonie robil mi M3 , obilo mi sie tez ze ogarnia inne salony

DENTBUSTERS PL - szybkie bezlakierowe usuwanie wgnieceń, naprawa karoserii po stłuczkach

Damian Waraczewski , Bardo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzwoniłem wczoraj rano do niego i umówiłem się na 15 na oględziny i wycenę bo akurat był we Wrocławiu. Zadzwoniłem ponownie o 15 i okazało się że wyjechał już sobie z Wrocławia. Jak dla mnie to typ gościa, który ma za dużo zleceń i nie szanuje klienta bo i tak swoje zarobi. Poszukam innej firmy zajmującej się takimi naprawami.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie chciałem tego pierwszy pisać, ale dokładnie takie samo odniosłem wrażenie. Z jednej strony z jednej strony rozumiem gościa, ma warsztaty, handlarzy to może mieć w nosie pojedynczego klienta, ale z drugiej...klient to pieniądze.

Także...jak znajdziesz kogoś innego, daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie chciałem tego pierwszy pisać, ale dokładnie takie samo odniosłem wrażenie. Z jednej strony z jednej strony rozumiem gościa, ma warsztaty, handlarzy to może mieć w nosie pojedynczego klienta, ale z drugiej...klient to pieniądze.

Także...jak znajdziesz kogoś innego, daj znać :)

Dokładnie tak. Z kilku minutowej rozmowy z nim wynikło, że to ja się mam do niego dostosować a jak mi nie pasuje to sorry. Więc wybrałem od razu opcje sorry. Firm naprawiających wgniecenia bez malowania jest coraz więcej i konkurencja rośnie także coś się znajdzie. Najśmieszniejsze jest to, że wszystko rozbiją się o dokładność i sprzęt a nie o talent. Trzeba mieć odpowiednie "druciki" do wyciągania oraz wiedzę jak zachowuje się lakier i metal. Lakier trzeba podgrzać a metal trzeba "ubijać" aby rozciągnięte wiązania wróciły do stanu pierwotnego. Malowanie samochodu to już talent. Tak czy siak mam wgniotkę na masce i jak znajdę dobrą firmę dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Dnia 4/7/2016 o 20:14, Livin napisał:

Dokładnie tak. Z kilku minutowej rozmowy z nim wynikło, że to ja się mam do niego dostosować a jak mi nie pasuje to sorry. Więc wybrałem od razu opcje sorry. Firm naprawiających wgniecenia bez malowania jest coraz więcej i konkurencja rośnie także coś się znajdzie. Najśmieszniejsze jest to, że wszystko rozbiją się o dokładność i sprzęt a nie o talent. Trzeba mieć odpowiednie "druciki" do wyciągania oraz wiedzę jak zachowuje się lakier i metal. Lakier trzeba podgrzać a metal trzeba "ubijać" aby rozciągnięte wiązania wróciły do stanu pierwotnego. Malowanie samochodu to już talent. Tak czy siak mam wgniotkę na masce i jak znajdę dobrą firmę dam znać :)

I gdzie w końcu zrobiłes wgniotkę, sam przerabiam ten temat teraz więc potrzebuje sprawdzonej opini...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pit3er napisał:

I gdzie w końcu zrobiłes wgniotkę, sam przerabiam ten temat teraz więc potrzebuje sprawdzonej opini...

 

I w końcu nie zrobiłem :) bieda z dobrymi firmami. Kase taką krzyczą, że póki co stwierdziłem, że aż tak mi nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...