Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


320d akumulator 80ah vs 74ah


Sławek1786

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie posiadam w aucie akumulator centra 80ah który nie wytrzymał roku nawet:evil:

w dodatku robię dieslem małe przeloty,tygodniowo maks 100km nie raz przez tydzień wogule przez co mam niedoładowany akumulator,ale do rzeczy

posiadam w samochodzie xenony,elektryczny podgrzewacz,grzane fotele i reszta to co w standardzie

pytanie mam takie chce kupić aku ale nie drogi myślałem o autocraft polska firma z Myszkowa,ale dowiedziałem się,że podobno akumulatory Westa Forse Ukraińskie są nie do zajechania.. kwestia tylko taka,że forsa występuję albo 74AH 720A albo dopiero 95AH nie ma pośrednich typu 80AH i tu pytanie

czy jeśli robię małe przeloty to taki 74AH będzie w sam raz? nie za mały o te 6AH? prąd rozruchowy w tym 74AH wychodzi większy o 20 niż w przypadku centry 80AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

centra 80ah który nie wytrzymał roku nawet

strasznie dziwne bo centry są dobrymi akumulatorami

sprawdź sobie ładowanie albo przejrzyj elektrykę co ci zepsuło aku

ja mam dizla 2.5 do tego ksenon climatronic radio 2 dinowe 7 cali 10 głośników tuba wzmacniacz wszystko razem włączone i na byle jakim aku 3 lata jeździłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasznie dziwne bo centry są dobrymi akumulatorami

Wg gościa-znajomego który się zna na akumulatorach i mi wciskał aku, centra to badziew, przestał tym handlować bo się tylko klienci wkurzali, tak jak kolega pisze roczny akumulator i na śmietnik, nawet niema co reklamować, 99% przypadków to wina użytkownika według tej firmy. Polecam włoskiego FIAMM'a nie są drogie, a reprezentują jakąś jakość, bezobsługowe, ale w razie "W" można dolać wody i zregenerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz samochód,ze kupiłeś vartę? diesel po lifcie? i jak dobrze się spisuje?

przed liftem, diesel 2.0 - spisuje się bardzo dobrze - wcześniej miałem jakiś randomowy (na necie firmy nie mogłem znaleźć) akumulator 90ah, który wytrzymał ponad 5 lat o.O (jak kupowałem autko 5 lat temu to już tam siedział - więc podejrzewam, że przez ponad 5 lat był użytkowany ;d).

@ dopiero teraz zauważyłem, że się pytałes :D happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...