Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW e46 330d nie równa praca silnika


darek2341

Rekomendowane odpowiedzi

Leo jak by były walnięte świece to myślę że tak długo by nie falowała, u mnie jak siedziały cztery nawet po odpaleniu po kilku sekundach chodzil równo, a tu podobnie chodzi jak kiedyś u brata jak lał wtrysk i to ostro,

[ATTACH=CONFIG]38566[/ATTACH]

Ogólnie proponuję zalać STP do czyszczenia wtrysków, może Ci to pomoże, u brata po zastosowaniu takie oto wskazania

[ATTACH=CONFIG]38565[/ATTACH]

no ale niestety i tak nie obyło się bez regeneracji 6-tki potem wszystko było już ok

[ATTACH=CONFIG]38567[/ATTACH]

Edytowane przez BASTARS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie jak zadna nie grzeje a na dworze zimno to tak bedzie chwile kulawił albo nawet i dluzej bo swiece nie sluza tylko do odpalenia ale grzeja rowniez po odpaleniu przez jakas chwile.... generalnie bez kompa ciezko stwierdzić ale mój trop to albo swiece albo wtryskiwacz jak pisałem wyżej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt ze jak jest lato to wszystko jest w porządku,zrobię test z inpy to wrzucę na yt, a oto test i npy

, nie wiem wydaje mi się ze chyba 3,4,6 podlewa,może ktoś lepiej umie to odczytać , jak zaczął się dogrzewać korekcja zaczęła się uspokajać.Pozdrawiam Edytowane przez darek2341
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dziwi mnie fakt ze jak jest lato to wszystko jest w porządku,zrobię test z inpy to wrzucę na yt, a oto test i npy
, nie wiem wydaje mi się ze chyba 3,4,6 podlewa,może ktoś lepiej umie to odczytać , jak zaczął się dogrzewać korekcja zaczęła się uspokajać.Pozdrawiam

A nie masz czasem problemu z elektrycznym podgrzewaczem cieczy chłodzącej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wymieniłem podgrzewacz, i jest dobry.A zapomniałem dodać bylem u mechanika,zrobił cala diagnozę silnika,i wyszło ok,zero błędów, powiedział ze albo czujnik na listwie , albo czujnik przy pompie,powiedział ze jeden z nich może się zawieszać, ale czy to może być,nie wiem .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...