Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


pielęgnacja nowej skórzanej tapicerki samochodowej


mareq

Rekomendowane odpowiedzi

jako, że nie miałem do czynienia z nową skórą w samochodzie zakładam ten temat bo kompletnie nie wiem czym ją impregnować , pielęgnować itp...

chciałbym by zachowała jak najdłużej swój kolorek i strukturę.

macie jakieś sugestie ? jakieś sprawdzone kosmetyki?

mleczka ?płyny? ściereczki ? szpraje?

najwygodniejszą opcją byłoby zakupienie jakiegoś konkretnego zestawu ;)

jeżeli ktoś ma jakieś propozyszyn ;) pisać pisać i jeszcze raz pisać :Dbmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareq, ja mam specyfiki z autoglym'a rekomendowane przez jaguara i astona chyba. cleaner poradził sobie z zaschniętą na skórze farbą, nie niszcząc przy tym skóry wiec dla mnie fajnie. srodek do konserwacji bez zastrzeżeń, skórka taka fajna nawilżona i nie robi sie twarda

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareq, ja mam specyfiki z autoglym'a

Też jak pierwszy raz czyściłem skóre u siebie to zakupiłem cleaner z autogym-u i balsam także tej samej firmy. Cleaner nie dał rady z szarą skórą. Dopiero szare mydło z apteki i szczoteczka z CCC pokazala ile brudu było na tapicerce itp. Potem na to poszedł balsam. Teraz cyklicznie czyszcze skórę tym cleanerem z autoglym-u i nawilżam balsamem. Jest mniejszy brud na fotelach, więc daje rade.

Jak masz bardzo zaniedbaną tapicerkę to odpuść sobie firmę autoglym! Fajne kosmetyki, ale cleaner do mniejszego brudu. No chyba, że masz zadbana skórę, to polecam. Balsam jet OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jak pierwszy raz czyściłem skóre u siebie to zakupiłem cleaner z autogym-u i balsam także tej samej firmy. Cleaner nie dał rady z szarą skórą. Dopiero szare mydło z apteki i szczoteczka z CCC pokazala ile brudu było na tapicerce itp. Potem na to poszedł balsam. Teraz cyklicznie czyszcze skórę tym cleanerem z autoglym-u i nawilżam balsamem. Jest mniejszy brud na fotelach, więc daje rade.

Jak masz bardzo zaniedbaną tapicerkę to odpuść sobie firmę autoglym! Fajne kosmetyki, ale cleaner do mniejszego brudu. No chyba, że masz zadbana skórę, to polecam. Balsam jet OK.

Mam świeżo obszyte fotele... wiec nie potzrebuje nic do czyszczenia raczej do podtrzymnia stanu w jakim sie ona znajduje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wez ten zestaw z autoglym cleaner + balsam. Nowa skora wiesz szkoda zeby ja zapuscic. Skora bedzie sie brudzic nawet nowa. Fotele beda farbowac od spodni- jeansow, zawsze jakis brudy poleca na fotele i dÓpą wetrzesz. Najbardziej brudzi sie podlokietnik od trzymania na niej ręki.

Raz ma jakis czas przelecisz tym i tym i bd git. Taki zestaw predzej straci ważność niz go zuzyjesz☺

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...