Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ladna 18" do e46 Touring


Kowal929

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co byscie ladnego polecali kupic do niebieskiego Turasabmw_1

Bo w koncu trzeba kupic jakies ladne fele na lato:wink:

[ATTACH=CONFIG]39520[/ATTACH]

Styling 67 albo 135 chodzi mi ciagle po glowie bo cena tak do okolo 2 tys cos chcialbym znalezc moze ktos ma do sprzedania jakas ladna fele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZASTANÓW SIĘ :D:D:D:D:D oto one :D:D

dba400ae12b11283.jpg

Mam 2 litry diesel nie chce nim ciagnac opon 245 czy cos w tym stylu:lol:

Chce normalne opony 225 45 i jakos w miare jezdzic po tych polskich drogach wiec zostaje przy 18"bmw_1

Ale przyznam ze fela robi u ciebie dobra robote ladnie sie twoj turas prezentuje:wink:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nadal je mam bo poprzedni sezon na nich jeszcze jeździłem. Stan raczej dobry, mają kilka oznak użytkowania. Podeślij mi na pw swojego maila to wyślę Ci dokładne zdjęcia felg i dogadamy się co do ceny.

Przód et 47 tył et50, są to oryginały produkcji Austriackiej przód 8j tył 8,5. Miałem do nich założone dystanse 15 mm na stronę przód i tył.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kamil_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch, ku*wa! :mrgreen:

Kowal, przyjedziesz na najta to Ci wyrzygam te stylingi 72 pod nogi i sam przyznasz, że petarda! :mrgreen:

No sorki koledzy ale kazdy ma swoj gust mi jakos one nie podchodza wogole :)

Widocznie mam juz 2-och wrogow:mrgreen:

A co do najta hmm nie wiem moze kiedys na jakiegos sie wybiore:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chcesz moje 18' z oponami continental sport , ja znalazłem fajną 19-tkę :mrgreen:

[ATTACH=CONFIG]39524[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39523[/ATTACH][/QUO

A cos wiecej o felach jakie et i ile cali wogole maja?

No i jaka cena za nie wogole?

Na pw mozesz pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu na pw, nie mam nic do ukrycia :mrgreen:Fela 18' przód 8 et 40 opona 225/40 dot 2012 tył 8,5' et 45 opona 235/40 dot 0512 opony ogólnie przelotu może mają 10tys cena powiedzmy 3100 do dogadania się

Spoko dzieki za info:)jak sie na cos zdecuduje dam znac ale cena troche duza takze bez opon bylbym raczej zainteresowany bo z tym sobie poradze raczej :wink:

Szukam samych felg jak z oponami to tak do 2,5 tys nie musza byc ladne opony:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/showitem/description/6046699169.html

Ktoś może się wypowiedzieć na temat tych felg bo cena w miarę tylko nie wiem jak jakość.

Bo napisane że niby OEM ale nie wiem czy wierzyć w to może ktoś kupował jakieś Alu z tej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/showitem/description/6046699169.html

Ktoś może się wypowiedzieć na temat tych felg bo cena w miarę tylko nie wiem jak jakość.

Bo napisane że niby OEM ale nie wiem czy wierzyć w to może ktoś kupował jakieś Alu z tej strony?

taaaaa...OEM.....:wink:wyglądają na st 210 , ale w ori nie ma chyba miejsca na znaczek M....

poza tym jest tyle fajnych kół , a Ty oglądasz jakieś łajno.... kup sobie st 135 i będzie git...:mrgreen:

Edytowane przez PRZEMO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...