Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ladna 18" do e46 Touring


Kowal929

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale dobra felga to podstawa.

Jak chcesz wydać 2500 zł na felgi z oponami to od razu Ci powiem, że szału nie będzie :wink:

Ja co sezon zmieniałem felgi (przez jakieś 7 lat) i wiem jak ciężko coś znaleźć.

Jak chcesz tanio i dobrze to pomyśl nad Dare LM, pod***ki BBS.

MIAŁEM, jeżdziłem półtora sezonu, złego słowa nie powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się pochwal :wink:

Zdjecia dodam za jakis czas :wink:na aucie jeszcze nie mam musze zalatwic adaptery z 5 x120 na 5 x 112:) i pytanie mam jakies et bedzie najlepsze zeby nic nie tarlo i ladnie wygladalo? felgi 18" wszystkie 8 cali i opony dam 225 40 cos takiego et 35 bedzie ok?zawieszenie mam s226

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]39605[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39606[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39607[/ATTACH]

To się pochwal :wink:

Wiec sie pochwale takie foty na szybko zrobilem ale felgi widac:wink:w nastepnym tygodniu mysle miec juz na aucie bo na weekend mnie nie bedzie i nie mam jak szybciej zalozyc wtedy dodam foty jak bedzie turas na tym wygladal bo sam jestem ciekaw:mrgreen:

Jak sie komus fela nie spodoba to bardzo nie krytykujcie hehe:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygladaja na aucie z dystansem 45 mm:mrgreen:Jak dla mnie felgi na aucie w miare wygladaja moze byc lepiej ale ja jestem zadowolony teraz czekam na nowe dystanse i bedzie zalozony komplet:wink:

[ATTACH=CONFIG]39612[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39613[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39614[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]39615[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś niebardzo mi pasują te felgi do e46. Jakie masz opony na tych felgach?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Moze nie sa idealne do e46 ale jak cena dobra:wink:

Opony sa 245/45 jak sie nie myle ale to zimowki na takich kupilem bedzie 225 napewno wiec opony beda inne felga ma 8j te opony sa az za szerokie nie podoba mi sie nawet ta opona na tych felgach.

Niemcy jezdza sobie na takich zimowkach a ja sobie kupilem te felgi na loto wiec trzeba zmienic:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości, ile

za to zapłaciłeś???

Za wszystko 200 euro 4 adaptery z 5 x 120 na 5 x 112 każdy 45 mm i opony 4 zimowe Continental które są w miarę jeszcze do sprzedania jak znajdę dobre letnie dużo? Bo jak dla mnie to warto było brać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wszystko 200 euro 4 adaptery z 5 x 120 na 5 x 112 każdy 45 mm i opony 4 zimowe Continental które są w miarę jeszcze do sprzedania jak znajdę dobre letnie dużo? Bo jak dla mnie to warto było brać :mrgreen:

Będę wredny i powiem że Twój post jest niezgodny z tematem wątku bo miało być "ładne" koło :D no ale niech będzie, ma się Tobie podobać

Wysłane z mojego Oneplus X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Po dlugim czasie w koncu wszystko ogarniete i felgi na aucie:mrgreen::mrgreen::mrgreen:wiec kilka fotek po zalozeniou efekt jak dla mnie odpowiada ale pewnie nie dla wszystkich :lol:

[ATTACH=CONFIG]40206[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40207[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40208[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40209[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40210[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40211[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40212[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40213[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40214[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]40215[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba!! ;) nie zwracaj uwagi hehe Na komentarze od naszych tuningowcow tobie ma sie podobac komicznie to by na 15 wyglądało heh

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, ma się podobać właścicielowi, i to On ma być zadowolony :) Nie jest źle happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba!! ;) nie zwracaj uwagi hehe Na komentarze od naszych tuningowcow tobie ma sie podobac komicznie to by na 15 wyglądało heh

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

To że na 15 by komicznie wyglądało to napewno masz rację hehe :mrgreen:

Napewno felg nie zmienię przez komentarze od innych dla mnie też jest dobrze a że może być lepiej to wiem i w każdym aucie zawsze coś innego nie pasuje i można zmienić heh:)

No chyba że patrząc na czerwona fure od Leo :mrgreen::wink: bo tam chyba wszystko mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...