Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rajdowiec


tazunio

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

nie siedzę w temacie rajdów, a potrzebowałbym imię i nazwisko jakiegoś popularnego rajdowca z dolnego śląska.

Podeślijcie swoje propozycje.

...by Tapapapapatatalaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

A może jacyś inni znani ludzi z moto-sportu mieszkają na dolnym śląsku?

sprawa wygląda tak założyłem dla Olusia (poprzez fundację AVALON) konto na Allegro Charytatywni, na platformie tej można wystawiać aukcje charytatywne z których dochód trafi na konto fundacji, a następnie oczywiście zostanie przeznaczony na rehabilitację Olusia

dzisiaj stanę się posiadaczem nowej rajdowo-wyścigowej kierownicy znanego producenta, którą chcę wystawić na takiej aukcji

podniósł bym jej wartość prosząc jakiegoś znanego "kogoś" z MOTO-SPORTU o wsparcie tej inicjatywy i złożenie autografu

wysłałem już wiadomość na FP Kuchara na FB i na adres podany na jego stronie... jeśli nie będzie żadnego odzewu wyślę do Kaczmarskiego itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tapatalk szwankuje, raz na jakiś czas nie wstawia mi pełnej wiadomości.

Z Tomkiem Kucharem wszystko w porządku. Na sobotę jestem ugadany na podpis i gifty od niego. Mega spoko człowiek, po jednej krótkiej rozmowie jestesmy na "Ty", podał mi swój nr prywatny itp. Mega !!!

...by Tapapapapatatalaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera podpisana - na dowód, że sam nie fałszowałem - foto :P

[ATTACH=CONFIG]40379[/ATTACH]

Gift od Tomka, zderzak z Subaraka, okaleczony na 52 Rajdzie Barbórki'14 na odcinku ulicy Karowej, który Tomek wygrał :D

również podpisany i również będzie na aukcji :D

[ATTACH=CONFIG]40380[/ATTACH]

oto dowód z Rajdu :4:

[ATTACH=CONFIG]40383[/ATTACH]

...a tego to bym się u niego nie spodziewał... pewnie był trochę zdziwiony, że pytam więcej o ten bolid niż o Subaraka

[ATTACH=CONFIG]40381[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]40382[/ATTACH]

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...