Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wczasy


Xaime91

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. 25-30. 06 wybieram sie nad morze, glownie celuje w pobierowo, rewal, ewentualnie dziwnow. Znalazlem super domki w pobierowie "arkadia". Zawsze mi sie takie klimaty podobaly, ośrodek z domkami w lesie. Czy ktos moze byl w arkadii ?? :))

Albo "aqua" w pobierowie ?? :))

Tapnięte z Mojego NOTE 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w miedzyzdrojach ktos byl ?? Fajnie tam ??

Zależy co kto lubi. Jak chcesz się na mieście ocierać o ludzi, a na plaży 20 min. szukać skrawka wolnego miejsca to Międzyzdroje Ci to zapewnią. Są też dobre strony, wszystko tu masz na miejscu i nigdzie nie trzeba jeździć, sklepy knajpy i inne atrakcje masz na wyciągnięcie ręki. Ja np. jestem teraz w Międzywodziu (20 km. od Międzyzdrojów) i sobie chwalę mimo, że wszystko tu jeszcze pozamykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam praktycznie jeździłem zawsze do Dźwirzyna blisko do plaży, knajpy, sklepy, basen, kort tenisowy smażenie, ceny przystępne choć i tak za drogo jak na polskie standardy, no i nie ma takich tłoków jak w Międzyzdrojach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Dziwnow polecam. Extra miejscowka, 10 min butem od plazy 607 379 649. Cena to chyba 50zl w sezonie, jak zadzwonisz to się dogadasz. Bardzo mili właściciele. Ja tam.w miarę możliwości jezdze tuz.przed lub tuz po sezonie zeby uniknąć tego.o czym pisze Zgib. Jade odpoczac a nie przeciskac.sie bokiem na chodniku między ludzmi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w bylem 2 lata temu w pogorzelicy, rok temu w niechorzu, rewal pomijam bo nic fajnego nie znalazlem, i mysle teraz o pobierowie i tak linią moze za rok dziwnow i tak dalej :)... czekam dzisiaj na 2 odpowiedzi mailowe z pobierowa i cos chyba wybiore ;)

Tapnięte z Mojego NOTE 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wydane w polsce pieniądze można za gramanice lecieć

Potwierdzam lecz Dyziu za 1.5 to słabo troszkę.

Rok temu w chorwacji poszło ok 2.5 tys z campingiem i podobnie kilometrów- objazdówka od Rijeka aż po BIH.

Średnio za dobę placilismy ok 80 zł (samochód przyczepa 2 osoby prąd 2 osoby). Wiec kwoty te co u nas tylko $ na pokonywanie km, ale pogoda widoki bajka murowana.

Teraz na mójówce byliśmy w Dziwnowie 120 doba za 2 osoby ludzi mało bo Maj a nie sezon.

Pola campingowe w sezonie 80-100 za "nasz zestaw".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułgaria jest za 1700 a nawet za 1500zł za osobe.

Ja jezdzilem zawsze nad Polskie morze grupką 8-12 osób. Najlepiej było w Łebie (moze dlatego, ze caly tydzien grzało). \do plazy było z 500m, ale szlo sie prawie na caly dzien. Na drugi miejscu dałbym Międzyzdroje- fajnie jest i jest co robic. Tylko ludzi od groma, tak jak w Łebie.

Rok temu byłem w Ustce, ale srednio tam było. W dodatku pol plazy zamkniete bo jakis gruz woża w morze. Chyba plaze powiekszaja.

No i nie Polecam Jarosławca jako miejsca dla mlodych. Nudy tam, że tylko pic i spac. Jaroslawiec fajny dla rodziny z 2 psami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazury świetna sprawa.

Od siebie mogę polecić Mikołajki Resort & SPA - Hotel na Mazurach, wypoczynek, noclegi, konferencje

Na gruponie za dobrą kase się wystawiają. Żarcie tam jest mega, pokoje bardzo fajne. Na miejscu basen itp.

Bliska odległość do centrum mikołajek - a tam na relax nie można narzekać.

Polecam też odwiedzić Wilczy Szaniec w Gierłoży - robi wrażenie.

Jedna ważna rzecz na minus - droga dojazdowa, którą e39 z mpakowym zawieszeniem miało ciężko pokonać.

Nad polskim morzem - sopot, ale po sezonie, jak sie mniej ludu kręci.

Ceny noclegów wysokie, chyba, że w hostelu jakimś. Wieczory na molu itp.

Browar Mieszczański Sopot - piwo bajeczka i jedzenie świetne ;)

Jest tam też pizzeria włoska - najlepsza jaką do tej pory jadłem :wink:

Pobierowo - tam domki Sosenkowo.pl - wczasy w Pobierowie

Mega pozytywni właściciele. Miejsce na ognisko, grille itd.

Na plażę pare minut piechotką.

Reszta jak nad morzem - wszedzie straganiki, budy z żarciem itd. :mrgreen:

W tym roku jade w Bieszczady :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić Mikołajki Resort & SPA - Hotel na Mazurach, wypoczynek, noclegi, konferencje

Pozwole sie wtrącić takim ot-em

Jak by ktoś sie skusił na Mazury, a dokładnie Mikołajki to polecam jechac 23-24 lipca bo akurat beda tam zawody DriftMasters GP bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...