Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Fajny smartfon to jaki ?


kama131

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym polecał firme Xiaomi. Baterie po 4000 mAh, przy ekranie 5'' (2 dni uzywania, 4 dni sporadycznego). Maja od 2GB RAM w górę(polecam 3gb), wiec juz ladnie śmigaja. Dual sim itp. Sa juz w RTV AGD chyba i w playu. Ale takze jest juz dystrybutor na Polske. 

Ja teraaz mam LG, ale wiem, ze nastepnym tel bedzie Xiaomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dziś ujeżdżam huawei p9 lite; naprawdę fajny telefon , mogę polecić .... zastanawiałem się nad xiaomi redmi note 4 , ale nie było w pobliżu sklepu stacjonarnego , który by oferował ten model...może następnym razem...

A w x-kom nie było ? To chyba jeden z dystrybutorów Xiaomi ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A w x-kom nie było ? To chyba jeden z dystrybutorów Xiaomi



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie pamietam, ktory ale ktorys dystrybitor Xiaomi ma polske leci w kulki. Ostatnio byl test Xiaomi (nie pamietam modelu) bateria wytrzymala 14h meczenia non stop wyswietlacza.

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kandyn jeżeli to realny wynik to super ;) ja czasem w swoim iPhone 6s wyciągnę więcej niż 5H na ekranie. Telefon i tak ładuje codziennie wieczorem bo nie wyobrażam sobie pójść gdzieś mając kilkanaście procent baterii...
A iPhone doceniam za jego płynność działania i szybkość mimo, że telefon jest wyprodukowany w 2015r to nie ustaje on prędkością topowym modelom :)
Wsparcie Apple gwarantowane jeszcze na kilka lat, android dosyć szybko wycofuje się z aktualizacji tych starszych telefonów do nowszych wersji oprogramowania.
Wiadomo, że jeden lubi mieć szybkość i prostotę działania, drugi zaś czas pracy na baterii.
Jakoś za Xiaomi nie przepadam ale wiem, że ludzie je chwalą i doceniają. Cena i szybkość działania
Jest prawie 22 i trochę tam jeszcze baterii zostało, a czas na ekranie nie jest też specjalnie jakiś słaby. 3G/LTE włączone praktycznie całą dobę na zmianę z WiFi
b7ad157a4cf27e6c63753ffa20b692e3.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej żonie kupiłem do jabłka 5s case z wbudowaną baterią, więc zestaw ma jeśli mnie pamięć nie myli jakieś 4000-4500mAh. Używa go baaardzo dużo, bo służy jej w pracy do dokumentacji (zdjęcia). Na dwa dni bateria starcza, ale case dodaje trochę wagi i odbiera uroku. 

Niemniej to wciąż szybki telefon, systemy ios są bardzo wydajne bo są dedykowane na konkretny sprzęt. Android, ze względu na swoją uniwersalność i liczbę marek telefonów do których pasuje musi być trochę wolniejszy i bardziej łakomy na zasoby telefonu. Nie ma siły by było inaczej.
Tylko, że ios też nie jest w PL tak powszechny jak np za oceanem albo wśród uchodźców co ma pewne wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem niestety lekko ograniczony wybór, bo musiałem mieć Dual Sim... więc wszelkie ajfony odpadają... ..poza tym słabo widzę u siebie telefon za 3-4 tysiące ; po prostu szkoda by mi było tyle pieniędzy płacić za coś tak banalnego jak telefon, który za rok będzie warty tyle co nic...w życiu bym nie dał tyle siana[ czy to got, abonament czy nie daj bóg jakieś raty], tylko po to, żeby sie pokazać...

Edytowane przez PRZEMO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu Xiaomi za 900zł 3GB RAM-u (watpie zeby sie przywiesił), Bateria 4100mAh przy ekranie 5'' (5'' dla mnie w sam raz bo da sie obsluzyc 1 reką), Dual sim- z mozliwoscią zrezygnowania z 2 karty i włozenia tam karty pamięci do 128GB. Pamiec wewnetrzna 32GB (nie duzo, ale zawsze mozna rozbudowac microSD), zasięg 4G (LTE), gwarancja 24miesiace. Ciekawe, ktory Szajsung ma takie parametry i kosztuje 900zł?

http://www.x-kom.pl/p/331540-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-3s-32gb-dual-sim-lte-gold.html#specification

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie czyta to fajnie brzmi te cyferki itp, ale ciekawy jestem jakby to wszystko wygladalo jakbys wzial do reki np. Xiaomi i Note 4 (pomijam wielkosc wyświetlacza). Ale chcialbym zrobic zdj jedym drugim, przetestowac jakosć ekranu (ppi) itp itd 


Za ile masz tego Note 4? Tez za 900zl?
Osoba zakladajaca temat pisala, ze zalezy mu na baterii. Ten Note 4 pewnue 2x krocej trzyma od tego xiaomi.


Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2k dałem. Jak nie przeginasz z uzytkowaniem tylko normalnie dzwonisz i piszesz to spokojnie od rana do wieczora da rade

2k do 900zl to przepasc na korzysc Xiaomi. Jak za 900zeta Xiaomi ma juz taki tel, ktory pewnie duzo nie odbiega od Note 4, to co Xiaomi musi oferowac za 2k.. Pewnie fony z serii "Mi", bez ramek na wyswietlaczu itp. Samsung sam w sobie nie jest zly. Tylko jest tak rozreklamowany, ze ludzie płacą każą cene za telefon nie wiedzac, ze za polowe taniej mozna miec fona takiego samego lub zblizonego, a nie smiem watpic ze lepszego.

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy swoje chwali, jednego satysfakcjonuje telefon za 4 stówy, drugiego ten za 4 koła. 

Ja mam Soniaka Xperia T3, cienki, duży i bateria trzyma ok 3 dni. Gierki śmigają, apki latają i chyba cena aż tak nie powala. Przydała by się tylko ładowarka 2A, bo trochę długo się napełnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...