Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zestaw kluczy nasadowych i płaskich.


Piotrek e46

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast Yato, walizeczkę kupił bym Honitona, do tego na "szmacie" zestaw płasko-oczkowych. Cena podobna, a moim zdaniem ciut porządniejsze wykonanie niż jato. Plasko oczkowe honiton odkręcają też torxy :D

Ogólnie każdy swoje chwali, a wszystkie podane przez ciebie marki to ten sam segment, być może nawet ta sama fabryka to klepie. Magnusson nie znam, to bym wykreślił.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie klucze ale jako elektryk kupilem magnusona sciagacz do izolacji i niestety sie rozsypał a proline polyka go za ten sam hajs. 

 

Zalezy jak intensywnie planujesz ich uzywac, ale jest typowo hobbistycznie do zwyklych napraw w garazu to mysle ze kazdy wybór będzie  dobry a kazdy z producentow bedzie mial slaby punkt, w jednym pewnie grzechotka w innym nasadki w innym co innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku ładnych lat używam kluczy "Stanley". Podobna cena, podobna jakość, a ja na swoje nie mogę narzekać. Mam też zestaw nasadek torx od "Proline", jednak używałem ich tylko raz więc nie dodam swojej opinii. Lecz słyszałem, że ludzie chwalą "prolina".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Facoma (grzechotki maja dobre). Daja dożywotnią gwarancje. Uzywam tez troche Proxxona, stahlwilla, Wiha, Knipex. Dobre narzedzia, ale drogie. Do grzebania w aucie uzywam yato i powiem Ci, ze wiekszosc narzedzi yato niczym nie odstaje jakoscia od wyżej wymienionych firm. Czasem płaci sie za napis firmy. Kiedys ogladalem filmik z testem narzędzi budzetowych. Bylo kilka konkurencji i wygrał stanley. Ale w dziedzinie Cena-Jakosc wygralo Yato.

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Facoma (grzechotki maja dobre). Daja dożywotnią gwarancje. Uzywam tez troche Proxxona, stahlwilla, Wiha, Knipex. Dobre narzedzia, ale drogie. Do grzebania w aucie uzywam yato i powiem Ci, ze wiekszosc narzedzi yato niczym nie odstaje jakoscia od wyżej wymienionych firm. Czasem płaci sie za napis firmy. Kiedys ogladalem filmik z testem narzędzi budzetowych. Bylo kilka konkurencji i wygrał stanley. Ale w dziedzinie Cena-Jakosc wygralo Yato.

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wszystkie wasze opinie ,
wybrałem zestaw
firmy neo tools 73 szt .
Podczas zakupu klucze były przecenione na 199zl jednak przypomniało mi się że na stronie internetowej castoramy jest cena 158 zł , pokazałem sprzedawcy tą rozbieżność a on zanotował to i sprzedali mi za 158 jeśli ktoś szuka kluczy to za taką kasę naprawdę warto.
Pozdro

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...