Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Klubowy wyjazd do Podziemnego Miasta Osówka


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Szkic : (sugestie mile widziane) 

 

8.15 zbiorka na parkingu Ikea

8.30 wyjazd, trasa na Świdnicę

10.00 parkowanie w miejscu docelowym

10.15 jest wejscie na zwiedzanie, kolejna mozliwa godzina (wg info osowka.pl) to 11

11.30 pozwiedzane i debatujemy gdzie dalej uderzyć (jedzenie, inne atrakcje turystyczne) 

Itd :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Beton napisał:

Moja sugestia:
Najpierw atrakcja która jest dalej ( błędne skały albo inne )
 

Wydaje mi się że pierw główna wycieczka na Osówkę bo reszta wyjazdów już miało być dla chętnych więc różnie inni mogli się nastawić na pozostałe atrakcje ;-) takie moje zdanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie mieszaj, z Burger Kinga na wyjeździe są światła a z Ikeji jest ładne rondo (można przyblokować) i od razu wypadamy na trasę. ) 8 rano nie będzie tam ludzi więc nie trzeba się szukać ;)

 

POZOSTAJE:

 

8.15 zbiorka na parkingu Ikea

8.30 wyjazd, trasa na Świdnicę

10.00 parkowanie w miejscu docelowym

10.15 jest wejscie na zwiedzanie, kolejna mozliwa godzina (wg info osowka.pl) to 11

11.30 pozwiedzane i debatujemy gd

 

Chyba każdy wie gdzie jest IKEA na bielanach O.o jednak dla innych:

parking przed wejściem do IKEA i OBI.

 

IKEA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blazej3131 napisał:

Przemo jutro nas nie będzie poczekaj na parkingu do niedzieli :P

ale jaja ... nie wiem co sobie ubzdurałem ,że to jutro...normalnie wolne sobie extra na jutro wziąłem :P

 

jakbym jeszcze raz nie zajrzał na forum [ a już miałem kompa wyłączać], to bym jutro pojechał.....

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PRZEMO napisał:

ale jaja ... nie wiem co sobie ubzdurałem ,że to jutro...normalnie wolne sobie extra na jutro wziąłem :P

 

jakbym jeszcze raz nie zajrzał na forum [ a już miałem kompa wyłączać], to bym jutro pojechał.....

Przemo odstaw to wino i zostaw na Nyse ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my również dziękujemy za wyjazd...po Osówce  brygada obrała różne kierunki na dalsze wycieczkowanie ; my   z paroma osobami [ 4 auta] polecieliśmy do Jańskich Łaźni na    http://zbierajsie.pl/sciezka-w-koronach-drzew/...

 

 było zajefajnie ; dla niektórych niestety za wysokooooo:P,,, knajpy czeskie  w Jańskich też mogłaby Geslerowa odwiedzić , bo komuna straszna....ale i tak  ogólnie wyjazd uważam za udany...:D

 

 do zobaczyska w Nysie !!!

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...