Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


NYSA SUMMER PATROL 2017 vol2 aka Zalew stara Morawa


PRZEMO

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus wszystkim , pragniemy was gorąco zaprosić do uczestniczenia w plenerowy m wyjeździe klubowym, który odbędzie się w dniach 18-19-20 sierpnia 2017 nad zalewem w Starej Morawie...  http://jaskinianiedzwiedzia.pl/kompleks/zbiornik-rekreacyjny-w-starej-morawie.html

 

 warunki takie jak w Nysie[ pole namiotowe , toalety , aneks kuchenny , prąd]...

gwarantujemy dobry fun , dobre towarzystwo i super pogodę ....

 

zapisujemy się na listę , w odpowiedni m czasie podjadę zarezerwować dla nas plac

 

1>PRZEMO &EDZIA   18-19-20 :drunk::D

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha hyhyhy hyhy hy

Bastars ja wiem, że to pytanie było na serio xD litości xD

 

Ty chcesz się zebrać i gdzieś jechać się napić a dwa piętra niżej nie potrafisz zejść na pół godzinki i kulturalnie piwko strzelić, ewentualnie dwa, czasem osiem. 

 

Po zdjęciach widać, że miejscówka zachęca do przyjazdu.  Świetne miejsce.  

Edytowane przez Francuz
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Francuz napisał:

Hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha hyhyhy hyhy hy

Bastars ja wiem, że to pytanie było na serio xD litości xD

 

Ty chcesz się zebrać i gdzieś jechać się napić a dwa piętra niżej nie potrafisz zejść na pół godzinki i kulturalnie piwko strzelić, ewentualnie dwa, czasem osiem. 

 

 

...bo chłopak chodzić nie lubi...do mnie podjeżdża furką i nawet przy dłuższym postoju piwko ogarnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

byłem i Przemo Był. ale nikogo więcej.... prócz BKP bo pare osób było. co prawda byłem z PT na SOB bo musiałem jechać na chate w sobote. ale i tak spotkać się ze znajomymi z BKP bezcenne !!!!!!!!!!!!!

MAxbimmer dał ciała . mieli być ale nie było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też byłem w piątek po południu, ale nie było mnie przy miejscach biwakowych, tylko na kąpielisku byłem i z wieży widziałem tylko jedne bmw e38 srebne, a tak pozatym jakąś srebną e36 z czarnymi zderzakami.  To ty by byłeś Dyziu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest, ze ludzie sie na poczatku wpisują, a co do czego to nie jadą. Rozumiem, jest roznie w życiu i niektórych rzeczy sie nie da przewidziec. No ale jak sie nie jest pewnym wyjazdu, to sie nie wpisuje. Zawsze mozna dopisac sie w kazdej chwili, lub nie wpisac i przyjechac

Wysłane z mojego LG-D410 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2017 o 23:26, Rudix-R1 napisał:

Ja w sumie też byłem w piątek po południu, ale nie było mnie przy miejscach biwakowych, tylko na kąpielisku byłem i z wieży widziałem tylko jedne bmw e38 srebne, a tak pozatym jakąś srebną e36 z czarnymi zderzakami.  To ty by byłeś Dyziu?

nie nie ja byłem w piątek o 21 dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...