Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e39 Zapytanie o kable od radia


tomasso12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, ponieważ moje radyjko fabryczne padło niestety, więc postanowiłem zakupić chińczyka, tzw kombajn. Może nie była to najlepsza decyzja, ale cóż. W związku z powyższym  mam pytanie. Posiadałem kaseciaka w górnej części, zaś w dolnej philipsa 65.12-8 360 750-wąski wyświetlacz z opcjami do radia i kaseciaka. Dochodzi tam kostka z kablami po prawej stronie, antena do radia po lewej i jeszcze jeden kabelek koloru czarnego-od czego on jest?Może ma ktoś wiedzę co to?Jest on usytuowany po prawej stronie tego czarnego pinu-blisko wejść na kostki.image.thumb.jpeg.56e577a89a45922527eb7e29fe18031c.jpeg

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli do czego podłączyć ten kabel w chinolu, antena ok, kostki pasują a te coś (Diversity antenna connection) pozostaje bezpańskie. Z tego wychodzi, że ten wynalazek ma wzmocnić fale radiowe jak jest słaby zasięg. Jak podłączę ten kabel do wejścia 20 antena nie ma swojego miejsca i radio kijowo gra, jak podłączę antenę to te coś gdzie wpiąć?Nie sprawdzałem, jaki będzie odbiór na samej antenie, bez

tego kabelkaimage.png.01e81b0a43b9366706b0662815b01683.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy musisz się chyba zaopatrzyć w taki rozdzielacz:

 

Two-Way-OEM-Car-Radio-Antenna-Adapter-Diversity-System-Fakra-for-Audi-VW-BMW-Volkswagen-Radio.jpg_640x640.jpg.55c9b1821c74f1c9e81bef002961e499.jpg

 

Ja bym sprawdzić jak działa radio tylko na zwykłej antenie. Sprawdź też czy działa centralny zamek (bo w e60 ten moduł dodatkowej anteny jest tam gdzie antena centralnego zamka ) i były problemy z centralnym. O ile dobrze zrozumiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie próbowałem tego odpinać z braku czasu-cały czas gdzieś latam w delegacjach.. Póki co mam wpiętą jako antenę kabel o nazwie Diversity antenna connection-nie mam problemów z zamkiem ani elektryką, mam przejściówkę do anteny, wtedy spróbuję. Jak coś zamówię taki rozdzielacz, niewielkie pieniądze, a nóż widelec pomoże. Lubię dobrą muzę w aucie, ale czasem mam napad na słuchanie radia :-). E39 było trochę mniej pogmatwane jeśli chodzi o elektronikę, więc podejrzewam, że nie będzie takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...