Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[S] 5x Karta graficzna Gigabyte nVidia GeForce GTX 1060 6GB Aorus Xtreme


xaryon

Rekomendowane odpowiedzi

[Ogłoszenie grzecznościowe]

Witam,

 

na sprzedaż 5 sztuk karty graficznej Gigabyte nVidia GeForce GTX 1060 6GB Aorus Xtreme - kompletne opakowania, cała dokumentacja, sterowniki. Karty były wykorzystywane w koparce bitcoin, przed sprzedażą każda z nich została dokładnie przetestowana celem sprawdzenia stabilności oraz temperatury pracy (wszystko ok, każda karta działa jak nowa). brak jakichkolwiek problemów ani śladów użytkowania - poza odrobiną kurzu na każdej z kart.

 

Karty zostały zakupione w listopadzie 2017 i posiadają jeszcze 3 lata gwarancji (w sumie były 3 lata ze sklepu oraz dodatkowy rok od producenta po rejestracji na stronie). Pełna specyfikacja poniżej:

 

https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N1060AORUS-X-6GD-rev-10#kf

 

Karta z powodzeniem obsłuży na wyższych ustawieniach graficznych takie gry jak np. Overwatch, Destiny 2, Wiedźmin 3, itp. Bardzo cicha i wydajna.

 

Cena: 1000zł do lekkiej negocjacji. Celem kontaktu proszę o kontakt z p. Agatą pod nr 609 814 879 i przekazać informację, iż dzwoni się z forum Maxbimmer.

Edytowane przez xaryon
Obniżenie ceny przez właściciela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, r4ll napisał:

Prędzej etherum niż bitcoin :P

 

Czemu tak uważasz? Z resztą, cholera wie, koparka pracowała na programie, który automatycznie dobierał, co ma kopać - tak czy siak, na portfel właściciela lądowały bitcoiny, nie ethereum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, r4ll napisał:

Bo do kopania Bitcoina są potrzebne procki ASIC (np popularne antminery) a nie GPU.

 

Nie sa *potrzebne*, ale na GPU btc jest nierentowne. Prawdopodobnie kopał jakies shitcoin-y i sprzedawał na giełdzie za btc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, k0nr4d napisał:

 

Nie sa *potrzebne*, ale na GPU btc jest nierentowne. Prawdopodobnie kopał jakies shitcoin-y i sprzedawał na giełdzie za btc.

Kopała aplikacja Nicehash, która sama dobierała, który algorytm jest najbardziej opłacalny. Finalnie na portfel trafiały bitcoiny i dopiero nimi handlował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, ponury napisał:

Wracając do wątku zakupowego, 1200 za sztukę?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

 

2 godziny temu, hall napisał:

Wartość Rynkowa to  około 850 zł  szt używki. 

Tylko przekazałem informację. Prawdopodobnie zejdzie z ceny. Plus, karty są wciąż na gwarancji. Nie wiem tylko, skąd cena 850zł - na pewno patrzyłeś po tym konkretnym egzemplarzu, zamiast ogólnie po frazie "gtx 1060"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2019 o 22:35, xaryon napisał:

 

Tylko przekazałem informację. Prawdopodobnie zejdzie z ceny. Plus, karty są wciąż na gwarancji. Nie wiem tylko, skąd cena 850zł - na pewno patrzyłeś po tym konkretnym egzemplarzu, zamiast ogólnie po frazie "gtx 1060"?

 

Ceny sprawdziłem po modelu z neta oczywiście używki bez gwarancji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...