Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Radio 2din z androidem


Xaime91

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma to ktos ? 

 

https://allegro.pl/oferta/radio-2-din-android-bmw-e46-octa-core-2gb-ram-8266364769?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

 

Nie wyglada tak tragicznie, cena przystępna i tak się zastanawiam hmm...

 

W fabrycznym mnie denerwuje gubienie GPS, stary czytnik srednio odczytuje 2019 mapy, zawiesza sie. I tak rozmyslam i nie wiem, nie chce tracic ori wygladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np wczoraj takie cos, i jak wracalem w sobote z nad morza to 1/2 trasy byl brak, albo wskoczylo na chwile, zaraz zgubil i tak kilka razy nie mam nic do tego radia ale to mnie drażni
IMG_20190811_194901480_HDR.thumb.jpg.f577df8beae80f00ab3d8970c5157948.jpg

Może wgraj soft od nowa. Chcąc zmienić na android musisz i tak pruć całe auto aby przeciągnąć wiązkę jeśli się nie mylę.
Jakbyś miał zwykłego na CD to bez problemu można podłączyć, a z Navi już trochę roboty jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, dawid111 napisał:


Może wgraj soft od nowa. Chcąc zmienić na android musisz i tak pruć całe auto aby przeciągnąć wiązkę jeśli się nie mylę.
Jakbyś miał zwykłego na CD to bez problemu można podłączyć, a z Navi już trochę roboty jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wgrywalem polaka bo byl niemiec ale na niemcu tez gubil sygnal czasami. Tylko jeden kabel do bagaznika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i szczerze polecam, montaż banalny, bardzo dużo akcesoriów można podłączyć, sam sprzęt działa bardzo szybko i sprawnie. Jedna rzecz - jeśli chcesz kupić radio na Androidzie, to nie bierz opcji z 2GB RAMu, może Ci przywieszać się nawigacja czasami (jak np. masz sparowany telefon, dodatkowo leci muzyka z karty SD, odpalona nawigacja). Bardziej przyszłościowo patrz. Moja wersja ma 32GB wewnętrznej pamięci, 4GB RAMu i Androida 9.

 

 

20190629_165813.thumb.jpg.1683bbf52d2047e3fdefbd952a6c320a.jpg

Edytowane przez xaryon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...