Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Najt 26 Czerwca


Dixx37

Rekomendowane odpowiedzi

Próbujemy wrócić do comiesięcznych spotkań, dlatego serdecznie zapraszamy na najt czerwcowy! 

 

* Najt - comiesięczne otwarte spotkanie fanów marki.

* Ważne - żadnego palenia gumy, akcji spod remizy, itd.

Będziemy w miejscu publicznym, chcesz zostawić po sobie ślady opon - zagraj w NFS albo spędź niedzielę z POLSATEM.
 

Miejsce Magnolia Park parking obok Ronda

Godzina 19.00 

Edytowane przez Dixx37
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kosa

2. Foresty

3. Dixx37

4. sagui

5. BASTARS

6. Ameryka

7. Pakos 

P.s.

Jak ktoś ma ramkę i wlepe na mojego czerwonego Złomka to proszę zabrać. Płacę jak za prezydenta jak to mawiał Stefan Siara Siarzewski ganster 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Dixx37 napisał:

Niedziela handlowa i tłum ludzi... może bardziej godzinę, na np bardziej wieczorna np 18-19 

W taka temp obstawiam że więcej jest nad wodą działkach itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczytałem 5 minut przed wyjazdem, że godzina zmieniona, więc wypadam. Ludzie jadą dobrych kilka kilometrów mają małe dzieci muszą ogarnąć kilka spraw aby się udać a tu taki klops. Wczoraj czy w piątek nie było wiadomo, że będzie patelnia albo że jest niedziela handlowa?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezrozumiałe jest zmienianie godziny tuż przed to raz. Dwa nie zrobienie tego w miejscu w cieniu- aleja Bielany tam gdzie było zawsze i też bywały niedzielę handlowe i jakoś się udawało. Obok w razie czego jest parking Ikea gdzie na bank będzie miejsce. 

Na FB może się nawet 1000 osób zapisać a przyjedzie kilkanaście albo dziesiąt- nie wierzę, że zjedzie się tyle co bywało w dawnych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pakos @blazej3131
Zmiana godziny była moją decyzją i była w 100% błędna i gorzej się tego zrobić nie dało. 

Wiedziałem o upałach, ale nie sądziłem, że będzie aż tak źle, a teraz myślę, że tę godzinkę można było wytrzymać spokojnie. O niedzieli handlowej zapomniałem. 

Jeśli chodzi o parking pod Bielanami, to są tam dwie problematyczne kwestie:

Jeśli była niedziela handlowa, to przed pandemią takie niedziele były oblegane, przez co totalnie nie było gdzie zaparkować nawet tam, gdzie nikomu się nie chce, bo za daleko do wejścia na galerie (nie wiem, co się działo dzisiaj). 

Druga sprawa to taka, że w takim miejscu nie da się zapanować nad ekipą z zewnątrz. Ostatnio był problem w dwiema m5'kami, które narobiły hałasu, przez co jesteśmy tam średnio mile widziani. Problem polega na tym, że ostatnie spotkania klubowe kończyły się na liczbie aut 5-10 szt. przez co innym też nie chce się wpadać. 

Na pewno zmiana godziny była idiotycznym pomysłem z mojej strony. Puszę jakąś ankietę tutaj oraz na fb prośbą o informacje, jakie godziny najbardziej ludziom mogą pasować i taką godzinę będzie się ustawiać.  

Post o ankiecie: 

 

Edytowane przez Dixx37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony kłopot polega na tym że mam dwójkę małych dzieci, których do rekina nie zapakuję. Muszę dla nich zapewnić opiekę i dodatkowo muszę zrobić kilka kilometrów, więc nie mogę się dowiadywać w ostatniej chwili o zmianie godziny czy miejsca. Jeżeli tylko będę miał wolne to godzina i miejsce nie stanowią dla mnie żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...