Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie odnosnie mozliwosci sluchania mp3 w E39. Oczywiscie mam kaseciaka oryginalnego ale nie chce go wywalac i wsadzac zwyklego radia bo to jest kiszka jakich mało. Wiec zastanawiam sie czy sa jakiekolwiek sposoby podlaczenia czegokolwiek..... gdziekolwiek..... w jakikolwiek sposob :D:D:D ??

Ahha i nie proponujcie kupowania kasety z wyjsciem na discmana albo inne ustrojstwo... bo jakosc pozostawia wiele do zyczenia a poza tym kabel wiszacy z radia to katastrofa...

Kurcze nie wiem, moze jakiegos mp3 playera idzie podlaczyc jakos... nie wiem, poradzcie cos!! Ale nie chcialbym zmieniac radia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem swojego czasu taki nadajnik i powiem ci ze jakosc nie jest idealna (jak to radio) ale i tak bylem pod wrazeniem dzialania. To bedzie dla ciebie najlepsze rozwiazanie chyba ze radyjko ma mozliwosc podlaczenia urzadzenia wyjsciowego AUX w stylu radia, jesli nie to pozostaje ci podlaczenie albo kasety adaptora (pisales ze niechcesz), albo nadajnika radiowego (dosc szybko wyczerpywane baterie), albo kupic na allegro jakis tani wzmacniacz, podlaczyc do niego mp3 a w zmacniacz do kostki iso :D inne mozliwosci raczej odpadaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz podlaczyc wzmacniacz a do niego mp3... Tylko nie wiem czy problemem nie bedzie to ze ja juz mam oryginalny wzmachol i nie wiem czy 2 podejdzie... (ilosc wyjsc w radiu). A poza tym ok... podlacze jakies mp3 do wzmachola, no ale jak odsluchac wtedy to na radiu... jaka funkcje wtedy mam zapodac?? Nie bardzo to widze, ale ogolnie pomysl najlepszy dla mnie.

Auto mam od 2 dni dlatego zadaje takie pytania hehe, moze i glupie ale jeszcze wszystkiego nie poznalem :D

Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosta sprawa wzmacniacze niepodlanczas do radia wtedy tylko kupujesz jakies tanie sluchawki do mp3 tniesz kabel od nich na polowe i kabelki podlanczasz do wzmacniacza na wejscie dzwieku pozniej musisz od wzmacniacza poprowadzic kable do kostki iso (tej za radiem jak wyciagniesz)a konkretnie do glosnikow i tyle. Dla mnie najrozsadniejszym rozwiazaniem to wymiana radia ale jak wolisz w plusie czy biedronce jak nie masz kasy to widzialem nawet po 140 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie mam problemu z kasa tylko pomyslami a nie chce kupowac innego radia bo uwazam to za profanacje E39!! Widzialem juz E39 z wywalonym oryginalnym radiem i wsadzonym zwyklym..... dla mnie tragedia, dlatego szukam takiego sposobu zeby oryginalne radio zostalo. Wiem ze bywaly radia z E39 z CD, no ale to tylko zwykle CD, a nie MP3. Pokombinuje cos z tym wzmacniaczem.

A mam jeszcze pytanko czy jest w oryginalnym radiu jakies wyjscie typu AUX??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wiesz co. Ja kupiłem taki za 70zł i jak narazie jestem zadowolony. Seryjna instalacja bo taką mam pozostawia wiele do życzenia ale jest to jedyny sposób żeby sobie mp3 posłuchać.

Fakt wywalenie wszystkiego, włożenie zaślepki i dobrego radia - super sprawa. Ale wnętrze traci cały swój piękny urok. Jak dla mnie profanacja. Ale .. to zależy co kto lubi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...