Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nowoczesny "Radio PC" dla BMW


CrisELdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuje Sprzętu Car Audio /Video/PC( Multimedialnej) dla BMW 320D E46 <bmw_1> (Także już kupuje ten model auta w najbliższym czasie) uklon_bmw … lubię strasznie dobry sprzęt Audio/Video dużo czasu także spędzam w samochodzie…

Planowane zmiany:

-Wymian odtwarzacza radiowego(standard) na Komputer multimedialny (Touch Scrin ,I oczywiście obsługa DVD-ROM Mp3, AudioCD, DivX, DVD) Oraz najlepiej jakby by komunikował się z samochodem..

-Instalacja Nawigacji satelitarnej najlepiej zintegrowania z Touch Scrin

-Zmian nagłośnienia /głośników konfiguracji 4.1…

-Wbudować w lub na poduszki video Scriny

Wiem że jest dużo możliwości ale dla mnie jest ważne aby Nowy komputer komunikował się z samochodem (wykorzystał możliwości z kości połączenia radio odtwarzacza standartowego) oraz aby w Polsce był dostępny (cena nie gra tu wielkiej roli ale z umiarem… ) i dobrze się dopasował do wnętrza dziury po odtwarzaczu radiowym…

Jestem w tej chwili w UK i widzę tu mnóstwo supernowego sprzętu do samochodów ale nie byłem w stanie sprawdzić czy dla bmw jest jakiś konkretny? Są tu bardzo popularne „Radia” z wysuwanym tuoch panelem (4-9’ cali)z wbudowaną Nawigacją Możliwością odtwarzania prawie wszystkich formatów multimedialnych Audio i video oraz USB 2.0, Bluetooth … oraz inne bajery w zestawie znajdowały się dwa ekrany chyba 5’’ lub 7’’call na tył oraz co ciekawsze w zestawie znajdowała się kamera video do zamontowania na tylną szybę aby ułatwić sobie cofanie … Na pewno udało by się to zainstalować w BMW …

Nada coś szukam ...

Czy moje wymaganie są zgubne? <bmw_1>

Pozdr.

<bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tu bardzo popularne „Radia” z wysuwanym tuoch panelem (4-9’ cali)z wbudowaną Nawigacją Możliwością odtwarzania prawie wszystkich formatów multimedialnych Audio i video oraz USB 2.0, Bluetooth … oraz inne bajery w zestawie znajdowały się dwa ekrany chyba 5’’ lub 7’’call na tył oraz co ciekawsze w zestawie znajdowała się kamera video do zamontowania na tylną szybę aby ułatwić sobie cofanie …

Z ciekawości ile taki zestawik kosztuje ze wszystkim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...