Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak moglbym sprawdzic czy moje BMW ma komputer pokladowy (temperatura, srednie spalanie... itp.). Wyswietla mi sie w tym miejscu tylko zegar. Na lopatkach migaczy nie posiadam zadnych przelacznikow tylko 2a przyciski na desce rozdzielczej przy czym jeden (po prawej stronie) po przekreceniu w lewa badz w prawa zmienia czas. Lewy przycisk nic nie zmienia :/ Nie moge nawet wyzerowac licznika :/ albo nie wiem jak mozna to zrobic :/

Prosze o pomoc

Dzieki

P.S.

Moje BMW 320d 2001r (przed liftem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak moglbym sprawdzic czy moje BMW ma komputer pokladowy (temperatura, srednie spalanie... itp.). Wyswietla mi sie w tym miejscu tylko zegar. Na lopatkach migaczy nie posiadam zadnych przelacznikow tylko 2a przyciski na desce rozdzielczej przy czym jeden (po prawej stronie) po przekreceniu w lewa badz w prawa zmienia czas. Lewy przycisk nic nie zmienia :/ Nie moge nawet wyzerowac licznika :/ albo nie wiem jak mozna to zrobic :/

Prosze o pomoc

Dzieki

P.S.

Moje BMW 320d 2001r (przed liftem)

e46 kazde ma tylko niekiedy trzeba przelacznik od kierunkow zmienic z przciskiem BC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 5 tygodni później...

Każde e46 ma BC, tylko niektóre są zablokowane, można się obejść bez dodatkowej łopatki. W poście na środku strony opisane po angielsku http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=4439 Znalazłem też kiedyś artykuł z polskiej prasy o odblokowaniu BC,ale teraz nie mogę go namierzyć. Potrzebny jest działający lewy "guzik" na zegarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde e46 ma BC, tylko niektóre są zablokowane, można się obejść bez dodatkowej łopatki.

I tutaj się z Toba nie zgodzę- moje E46 ni ma oryginalnie BC, po wymianie łopatki na łapatkę z BC nie zadziałało nic (kierunki, światła długie, długie "mrygnięcie"), kostka łądnie się połączyła.

Chyba że coś trzeba jakoś odblokować przyciskami na zegarach.

Dodam że termometr zewnętrzny mam zamontowany :)

I teraz mam na sprzedaż łopatkę z BC E46 bo mi widac nie będzie potrzebna- 40zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A gdy niema przycisku bc co co zrobic zeby odblokować kompa ???

Sam przycisk daje Ci mozliwość tylko zmiany funkcji na blacie.

Odlokowanie a funkcje to dwie rózne bajki, a tak mi powiedz po co odblokowywac skoro i tak nie bedziesz go uzywać bo przyciski BC nie masz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...