Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pytanie do mieszkańców Wrocławia


Free

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Noszę się z zamiarem kupna e39 i znalazłem jedno ogłoszenie z Waszego regionu Panowie. Trzy lata temu pomogliście mi w zakupie mojej e34, a teraz przyszła kolej na e39 i również liczę na Waszą pomoc:). Ale nawiązując do tematu, poniżej wstawiam link do ogłoszenia i byłbym bardzo wdzięczny gdyby może któremuś z Was byłoby znane to auto, czy możecie mi coś o nim napisać, a może to auto kogoś z forumowiczów?

http://moto.allegro.pl/item596565360_bmw_e39_2_lata_w_polsce_1_wlasciciel.html

Pozdrawiam i byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

P.S. Przepraszam jeśli wstawiłem temat w nieodpowiednie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego widziałem to auto pare razy na miescie:)) prezentuje sie fajne:P poznałem go po tej naklejce z tyły:D podejchał bym ci go zobaczyc ale nie mam auta bo stoi w warsztacie... moze inni ci pomoga:)) ja moge tyko powiedziec ze na zywo wyglada super:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym naprawdę wdzięczny gdyby ktoś z Was znalazł chwilkę i podleciał obejrzeć to auto i napisał mi co o nim sądzi. Ja mam do Wrocławia prawie 400 km więc taki wyjazd wiąże się dla mnie z wolnym w robocie, a sami wiecie jak "prywatna kadra kierownicza" reaguje jak ktoś chce dzień wolny... Dla chętnego "Pomocnika" puszczam DHL-em Jacka Danielsa :) a jak wypali zakup to przyjeżdżam z drugim;)!

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ,że nie mam niestety czasu oglądać tego autka a chętnie bym je zobaczył na żywo, wydaje się być po zdjęciach równe i zadbane, tylko zastanawia hap trzeba by się przyjrzeć bliżej zawieszce bo jak targała przyczepę to może być z tym trochę zabawy. poproś o zdjęcie fotela kierowcy bo ten przy tym kolorze skóry mocno się wyciera

ja bym prosił o zdjęcia pedałów, kierownicy, fotela kierowcy i wszystkich mankamentów wizualnych autko popytał ile się da przez telefon i potem można jechać oglądać

powodzenia <bmw_2>

aha weź przez tel nr vin samochodu i sprawdź czy opcja się zgadza, vin rozkodujesz na bmw-sport.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj było aktualne, ale niestety już sprzedane...

[ Dodano: 31 Marzec 09, 12:24 ]

Dzięki serdeczne za zainteresowanie tematem! Ale przy okazji mam prośbę: może ktoś z Was słyszał o jakieś ciekawej e39 do kupienia? Wersje silnikowe tylko benzyna, a górna granica pojemności to 2,8.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym:

http://moto.allegro.pl/item594296376_bmw_523_m_pakiet.html

Tak przeglądam te ogłoszenia i jest do sprzedania bardzo dużo TDS-ów

zdecydowanie odradzano mi te diesle, ale ja właściwie nie mam zdania na temat tego silnika...

A nawet cieszy oko ten TDS-ik:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8166227

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ten drugi cieszy oko ale to jest jakaś ''Super okazja'' więc uważaj powiem tak.Niewiem koledzy ale ja mam również też ten rok i silnik ale mam 105 kW a nie jak tam jest napisane 128kW.To jest automat może dlatego.Co do silników TDS narazie nie narzekam troche już jeżdze i jest dobrze.

[ Dodano: 31 Marzec 09, 15:41 ]

Ale bez oględzin podłużnic itp się nie obejdzie :) zresztą to chyba standard przy kupnie auta ;)

Potwierdzam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn szukam teraz autka tzw "dupowozu" ale w miarę dynamicznego z rozsądnym spalaniem, a z tego co słyszałem to 523 taka właśnie jest (innej marki niż BMW nie biorę pod uwagę). A do latania bokiem to planuję w niedalekiej przyszłości zakupić sobie jakąś fajniutką E30 Coupe, która wyłącznie będzie mi służyła do driftów. Co do 528 to zgodzę się, że jest o niebo lepsza, ale jednak taka pojemność już troszkę kusi;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co jeszcze rozumiec przez : dupowozu :... tzn ze chcesz tylko wozic swoja dupe czy wozic dupy :D:D bo do wozenia dup przyda ci sie wiekszy silnik pod maska zeby wieksze wrazenie zrobic:P a tak na powaznie... 2.8 bardzo fajny elestyczny i wcale nie ta duzo palący silniczek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...