Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pytanie do mieszkańców Wrocławia


Free

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

aaa to w takim razie zabieg zmiany motoru jak najbardziej udany hehee ;)

ps. ale co fakt to fakt, ja ostatnio też się cieszyłem że mam podkręcony silnik bo szlak mnie trafia jak podkręcone golfy Diesle usiłują pokazać że są lepsze <bmw> :)

[ Dodano: 1 Kwiecień 09, 13:33 ]

Free, a wiesz jak d**y lecą na e39 540i ( http://bmw.katalog-samochodow.pl/samochod/bmw-5-e39-540i/ ) - to jet dobre wg strony www : Średnie zużycie paliwa: 9.9 litrów na 100 kilometrów ;)

A na e39 M5 to już zdejmują same majtki hehehe :P ( http://bmw.katalog-samochodow.pl/samochod/bmw-5-e39-m5/ ) gdzie spalanie identyczne wg strony www jak w 540i :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW to BMW i zadne inne marki po za tymi egzotycznymi oczywiście nie maja prawa nam podskoczyc <bmw_3> <bmw_3> <bmw_3> bmw_beer

zeszliśmy troszke z tematu.... 2.8 jest duzo na allegro napewno coś ciekawego znajdziesz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest wyskoka jesli auto jest w dobrym stanie...osobiscie zawsze patrze na stan auta techniczy... mozna kupic auto z 96 roku wlepszym stanieniz 2000.... musizz zorbić jakis zbiór ogłoszen i pojezdzic z kims kto sie zna na E39 <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz nie jest zły.... sa opinie na tak i na nie... sam mam z gazem... ( jeszcze nie założonym do 2.5) pełna sekwencja z komputerem sterującym typu dream... cos mi gazownik mówił ze to super instalacja jest... i pwoiem ci zenie czuje róznicy w mocy... kazdy ma to co lubi:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wydaje się też ciekawa tylko jest do zrobienie, ale jak koszt naprawy jest taki jak podaje właściciel to nie wyjdzie dużo : http://moto.allegro.pl/item598376525_bmw_528i_z_rzadko_spotykanym_wyposazeniem.html

ps.wydaje mi się tylko, że ma trochę większy przebieg ;)

Tylko to daleko ode mnie:( A poza tym myślicie, że koszt tej naprawy zamknąłby się w tych 500 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem na Allegro tych popychaczy i powiem, że do 528 nie znalazłem. Max co znalazłem do e39 to 525 tds ( http://www.allegro.pl/item578091676_popychacze_szklanki_bmw_e34_e39_520_525_i_td_tds.html ). Koszt mały, trzeba doliczyć robociznę i znaleźć te od 2.8 - sprawdzić cenę.

Ale szukaj jeszcze fury, może trafi się coś bliżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj było aktualne, ale niestety już sprzedane...

[ Dodano: 31 Marzec 09, 12:24 ]

Dzięki serdeczne za zainteresowanie tematem! Ale przy okazji mam prośbę: może ktoś z Was słyszał o jakieś ciekawej e39 do kupienia? Wersje silnikowe tylko benzyna, a górna granica pojemności to 2,8.

Pozdrawiam!

A nie chcialbys e39 z silnikiem v8? Slyszalem, ze te 540 pala doslownie 14-15 w miescie, nie duzo wiecej niz 528 :) Jesli cos ciekawego sie znaldzie we Wrocku to bede mogl podjechac. W srody mam zazwyczaj luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że jak w takim tempie te pojemności pójdą to skończymy na jakiejś 7-mce z V12 ;)

esli cos ciekawego sie znaldzie we Wrocku to bede mogl podjechac. W srody mam zazwyczaj luz.

Tak jak już pisałem, jak znajdzie ktoś coś ciekawego to wysyłam Jacka Danielsa DHL-em, a jak kupno wypali to przyjeżdżam z drugim integrować się z kolegami z Wrocławia <bmw_2> bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o pomyśle, żeby wybrać się do sąsiadów za zachodnią granicę? Tylko problem jest tego typu, że nigdy nie byłem tam po auto i nawet nie bardzo znam kogoś kto pomógłby mi w tym, a wszelkie agencje i komisy, które się tym zajmują proponują takie złodziejskie warunki, że szkoda gadać...

hehehe to ja szukam bo mam pragnienie;) <bmw_2> bmw_beer

bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...