Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pytanie do mieszkańców Wrocławia


Free

Rekomendowane odpowiedzi

A może jakiegoś anglika do przeróbki? Słyszałem, że kiedy auto jest produkowane to wyważane jest na poszczególny standard (kier. po prawej, albo po lewej) i jak zmienia się te strony to później auto staje się trochę niebezpieczne w prowadzeniu. Np coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item599647892_bmw_5_e39_2_2_motor_170km.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem nie baw się w przekładanie bo jest przy tym trochę roboty, trzeba przegląd robić inny, itp. Ogólnie sporo zabawy (nie wspomnę o częściach i robociźnie).

Też tak uważam, ale chciałem poznać zdanie innych:)

A coś takiego:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7844874

Nalatane 270 000 km trochę sporo... Ale czy przebieg jest wykładnią? Warto jechać obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się i jadę w niedzielę obejrzeć auto. Do wymiany jest pompa wspomagania, ale przez telefon kobieta powiedziała mi, że to męża auto który wyjechał do Anglii i na karteczce napisał jej co jest do zrobienia:

-pompa wspomagania bo buczy

-wyregulować trzeba gaz

A najlepsze jest to, że mąż napisał jej na karteczce, że nie może zejść do mniej jak 15 000 :lol: opłaca się za tyle, gdyby tylko to co mówi było do roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz jeszcze maglownice zobaczyć, bo chyba jak pompa siada (siadła) to maglownica się zużywa czy jakoś tak...

Wyregulować gaz pytanie_bmw

I nie wiem czy napisanie na kartce żonie co ma zrobić to nie ściema (ogólnie jestem podejrzliwy ;) ). I jak on planuje sprzedać auto skoro jest właścicielem a go nie ma (no chyba, że upoważnienie napisał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zobaczyć czy nie jest zalana (powinna być sucha). Kolega miał właśnie problem z pompą od wspomagania w e39, wymienił ją i okazało się, że maglownice też musi (ale może po prostu miał ją do wymiany i nie jest to z pompa związane - wolałem napisać żebyś zwrócił tez na to uwagę) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto tak zrobić jak piszesz. Zapłacisz tam 100pln a będziesz przynajmniej wiedział co i jak :) Ale jedz zobacz chociaż jak jest niedaleko ciebie, żałuje się tego czego się nie zrobiło ;) - no ale z tą żona to przyznam, coś ściemowato mi to wygląda...

Jeszcze jest opcja :

Inspekcja pojazdów

Oszczędź swój czas i pieniądze. Zleć kontrolę faktycznego stanu technicznego pojazdu.

Ale na to musi wyrazić zgodę sprzedający (musi być uwzględnione przy zakładaniu ogłoszenia - na bank na otomoto a na Allegro chyba też jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko jest mały problem z tym, że jest to jedynie inspekcja zewnętrzna, a takie rzeczy jak żywotność amortyzatorów, prawidłowość spalin itd nie są uwzględnianie. Więc wolę jechać i zrobić normalny przegląd i przynajmniej będę wiedział co i jak :D A zewnętrzną inspekcję sam sobie zrobię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda i prezentuję się zacnie :D to jest (chyba) 525 TDS - silnik jak dla mnie bomba (ale w serii 3 bo na 5 trochę mało, no ale to od ciebie zależny ;) ).

Po fotach doszukałem się, że było raczej coś z maską robione (albo i nie tylko) bo prawa jej strona (na fotach lewa) jest krzywa...

Ale to trzeba by posprawdzać "dotykowo: czyli obejrzeć na żywo.

ps. Felgi ma super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem! Też się dopatrzyłem, że maska nie trzyma linii, ale na ogół kiedy są zmienione przednie lampy na te po lifcie to autko miało jakiegoś dzwona. Wizualnie lepiej się prezentuje od tej 528, ale wiadomo, że nie wygląd jest tu najważniejszy.

PS. Też mi się podobają:)! To chyba od E60 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakiegoś anglika do przeróbki? Słyszałem, że kiedy auto jest produkowane to wyważane jest na poszczególny standard (kier. po prawej, albo po lewej) i jak zmienia się te strony to później auto staje się trochę niebezpieczne w prowadzeniu. Np coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item599647892_bmw_5_e39_2_2_motor_170km.html

Przez dwa lata jezdzilem e36 coupe ktore okazalo sie, byla po przekladce. Nie narzekam, auto bardzo dobrze sie sprawowalo. Jesli przekladka jest dobrze zrobiona to czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodziło o to, że przeróbka odpada tylko o trudności jakie się z tym wiążą. Jednak trzeba trochę się nalać i części nakupować zanim wszystko będzie grało :)

Ważne tylko tak jak piszesz, musi to być dobrze zrobione.

Zostaję kwesta kupującego, czy ma chęci i czas na taką przeróbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...