Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dayline do E36


devil8810

Rekomendowane odpowiedzi

Sierra ok, Ford nigdy nie miał żadnego motywu, jak BMW czy Audi, dlatego może sobie tam być, ale BMW ma ringi.

Odnosząc się do mojej poprzedniej wypowiedzi, między innymi dlatego montaż ori lusterek M3 nawet w BMW E36 wydaje mi się straszną paździeżą - dzięki naszym kolegą z peżocików czy innych starszych szybkich strzał :)

Do peżotów nic nie mam, tak mi się po prostu powiedziało, montują te lustra czy lampy czy inne gadżety we wszystkich markach.

Oglądając kiedyś program na TVN TURBO, nie pamiętam już nazwy, zgłaszali się do niego ludzie, którzy chcieli zaprezentować swoje auta, przeróżne, mógłbyć nawet 20 letni Opel Kadett. Raz pewien młody człowiek zaprezentował Lexus'a IS200, seryjne lampy Lexus look - stąd właśnie wzięła się nazwa, opowiadał, że któryś z jego znajomych spytał się, czy zmienił lampy na lexus look, jak to usłyszałem to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWV napisał/a:

Ale to są te paski ? I to chyba nie jest światło do jazdy na co dzień tylko tak dodane... ?

ale niektórym to wystarcza jako światła :)

hehee pewnie tak Kosa ;)

No właśnie co do świateł lexus... 3/4 osób nawet nie wie skąd ta nazwa :x

Lusterka M3 mi nawet do e36 nie pasują... jakoś tak. A już w innych markach to masakra. Brakuje tylko aż do maluchów zaczną zakładać a pewnie nie jeden już takie ma w polskim Ferrari ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 i M5 to co drugie ogloszenie na allegro, a niekiedy zdazaja sie takie cuda ze BMW serii 5 ma pakiet M3 :!: :!: :!:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7313804

ten compact ma przynajmniej lusterka (i zderzak), wiec "prawie jak" M3 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 i M5 to co drugie ogloszenie na allegro, a niekiedy zdazaja sie takie cuda ze BMW serii 5 ma pakiet M3 :!: :!: :!:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7313804

ten compact ma przynajmniej lusterka (i zderzak), wiec "prawie jak" M3 :roll:

Nie no, 530 i M3. Nie widzicie powiazania? :roll:

Kurde, i zeby pomyslec, ze robia taka berute z samochodem za 130 tysiakow :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...