Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dayline do E36


devil8810

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie przymierzam się do zakupu lamp i wnoszę się z zapytaniem, czy ktoś już takie posiada/ł jakie macie na ich temat opinie, i gdyby znalazł się jakiś obyty z grafiką i spróbował podłożyć je na moją betkę to byłbym wdzięczny. z góry dzięki.

!BPzolewBWk~$(KGrHgoH-CIEjlLl0nU1BJ1ip14D5g~~_1.JPG Takie chcę wstawić.

A to podobne zdjęcie mojego auta

08042009001i.jpg

Lampy tanie nie sa więc lepiej byłoby się jakos przymierzyć przed zakupem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na bankowo mniej będą się świecić jak tutaj, z racji an komputerową jakość ich zdjęcia... aleee.. hmm... nadal będę myślał xD. A czy tuning ala szybcy i wściekli?? Niee... myslę raczej nad NFS hehe nie no poważnie to po prostu spodobały mi się lampy ot cała magia xD. No nic... zobaczymy jak to przymierzę, ale jeżeli faktycznie będzie wyglądać tak jak tutaj to szybko wróci na e-bay:P thx tazunio:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o te paski LED ?

http://allegro.pl/item611581615_led_paski_lampy_daylight_led_audi_bmw_dizajn_new.html

http://allegro.pl/item602388386_swiatla_do_jazdy_dziennej_2x20_led_homologacja.html

maskra widze juz je w hondach, oplach, VW itp. a le w BMW jeszzce nie widziałem na szczeście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze wersja ciensza-samoprzylepna http://moto.allegro.pl/item609769648_paski_led_tasma_smd_50_cm_bialy_zimny_boczne_2.html, na upartego mozna oryginalna lampe rozebrac i nalepic na dole...

ale czy jest sens :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że w kuchni to nawet ładnie wygląda ;)

A tak serio to raczej w oświetleniu takie paski nic a nic nie dadzą a wręcz będą rozpraszały innych. Jedyny plus to fajny wygląd (jak to foto co jest silnik podświetlony) - no ale to już bajer i czy zaliczyć go do wiejskiego tuningu czy do ulepszenia auta to sam nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te paski led to jakaś maskra mi sie nie podobają a najgorsze jest to że coraz wiecej aut ( głównie VW) widze z takimi "doklejanymi" w zderzaku lampami. <bmw_4> <bmw_4> <bmw_4> <bmw_4>

tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W VW dlatego,że oni chyba jako pierwsi je wprowadzili (

widze takie w VW ale nie tych nowych :!: :P

najczęściej golf 2,3, czasami 4 no i wiadomo polówki :mrgreen:

a w nowych to najczęściej AUDI

ale nowe to nowe ale jeśli chodzi o tego typu tuning to jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra uwaga mariusz13, jak każdy będzie takie cudeńka montował do każdej marki to nie długo odróżniać je wszystkie będzie tylko znaczek na masce... O ile wieś tańczy wieś śpiewa (np. Pan z Fiata Bravo) nie stwierdzi że znaczek BMW dodaje mu kolejnych 15KM. I zaczną je montować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze temat schodzi na wiejski tuning, BMW ma ringi miało ringi i będzie mieć ringi, Audi zrobiło sobie taki motyw i super, ładnie to wygląda, ale jak chcesz mieć hybryde Audi i BMW to twoja sprawa. Kup lepiej lampy DEPO z ringami, albo ori lampy z soczewka i CCFL a nie jakieś diody, które i tak kiepsko świecą. Tak samo jak ludzie montują te chińskie lampy z ringami w przeróżnych modelach i markach samochodów lub lusterka M3 look w peżocikach lub innych gównach, a no i jeszcze lampy lexus look, tego mi brakowało. Potem się okazuje, że w Polsce jeździ więcej M3 niż wyprodukowano oraz kilkadziesiąt więcej Lexusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...