Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

o tej nie słyszałem ale np jeżeli masz takie wgniotki, bez wgniecenia lakieru proponuje spróbować ten patent bo działa: kupujesz sprężone powietrze odwracasz je i psikasz do góry nogami następnie to miejsce nagrzewasz suszarką jeżeli nie jest to duże wgniecenie o ostrych krańcach i nie ma uszodzeń lakieru (pęknięta powłoka) to powinno odskoczyć. <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz sprężone powietrze odwracasz je i psikasz do góry nogami następnie to miejsce nagrzewasz suszarką jeżeli nie jest to duże wgniecenie o ostrych krańcach i nie ma uszodzeń lakieru (pęknięta powłoka) to powinno odskoczyć.

nie działa, ja nagrzewalem a pozniej chlodziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

witam!zajmuje sie usuwaniem wgniecen po gradobiciach,spadajacych kasztanach,zoledziach oraz uszkodzen parkingowych, na codzien pracuje w niemieckiej firmie ktora swiadczy tego typu uslugina terenie berlina,jako ze jestem czestym gosciem we wroclawiu chetnie pomoge jezeli macie jakies wgniecenia.kontakt tel.kom 0049 176 27 999 510(rowniez sms) lub kontakt e meil zoldak@vp.pl pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tego nie powiem, ale faktem jest, że z ubezpieczalni dostałem 3 x więcej : ) Natomiast bardzo się naszukałem - wszyscy w Warszawie mówili, że takich nie robią. Dopiero w firmie Puller usłyszałem, że w takich się specjalizują. Na stronie też widziałem, że dobrze robią małe wgnioty. Mogliby trochę popracować nad rozszerzeniem galerii na stronie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Tego nie powiem, ale faktem jest, że z ubezpieczalni dostałem 3 x więcej : ) Natomiast bardzo się naszukałem - wszyscy w Warszawie mówili, że takich nie robią. Dopiero w firmie Puller usłyszałem, że w takich się specjalizują. Na stronie też widziałem, że dobrze robią małe wgnioty. Mogliby trochę popracować nad rozszerzeniem galerii na stronie..

Mnie ciekawi tylko jedna rzecz ...... mianowicie ile płaci Ci firma którą reklamujesz tak intensywnie po całym internecie ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zeszliśmy na taki temat, to powiem wprost - dogadałem się i nic nie zapłaciłem za usługę (to co napisałem 3x więcej - tyle by wyszło jak bym płacił), tyle tylko, że moim zadaniem było powiedzenie znajomym z internetu, że warto. Jak sam widzisz efekt ich pracy jest niezły : ) przyznam, że wcześniej nie widziałem czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
dogadałem się i nic nie zapłaciłem za usługę (to co napisałem 3x więcej - tyle by wyszło jak bym płacił)

Z matematycznego punktu widzenia skoro nie zapłaciłeś nic = 0zł ..... liczymy dalej ..... gdybyś płacił to zapłaciłbyś 3x więcej .... 3x 0zł = 0zł czyli dalej nic ...

Nie znam warsztatu który wykonuje jakiemuś człowiekowi z ulicy naprawę , nie kasując siana a jedynie opiera się na mglistej obietnicy że w zamian wypromuje mu linka na necie ...

Sory ale z tym dogadaniem jakoś srednio Ci wierzę , jak zaczynasz się bawić w amplifying to rób to z głową ... bo sory ale to co robisz to totalna amatorka , wszedzie wklejasz to samo pytanie ..... a za chwile sam sobie na nie odpowiadasz "że auto żony , patrzcie jak super , nawet mam jakieś 2 służbowe zdjęcia" :D

Moim zdaniem to co robisz a zwłaszcza sposób w jaki to robisz stanowi skuteczną ANTYREKLAMĘ dla tej firmy.

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...