Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


ORSZAK WESELNY BMW MŁODA&FOREST


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie kłucic się. Nic na siłe. Czasem coś "wypada" że przyjechac nie mozna ,takie zycie.

Tym ktorzy przyjadą by nam towarzyszyc w tak waznym dla nas dniu juz z góry dziekuje :-) I uciekam się szykowac :)

Pozdrawiam i do zobaczenia :D <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całego serca dziękujemy za ten wspaniały orszak,było cudownie.Bardzo,bardzo,bardzo dziękujemy tym którzy z nami byli a tym którzy z różnych względów nie mogli dołączyc dziękujemy za życzenia wysłane drogą e-mail'ową lub sms'ową :mrgreen: Dziękujemy za ten piękny maxbimmerowski prezent (już ma ustalone honorowe miejsce w domku),nie spodziewaliśmy się tak cudownej pamiątki.Gdy tylko wytrzeźwieję (jesteśmy po poprawinach :mrgreen: ) wrzucimy kilka fotek z orszaku a wszystkie foty wyślemy Mordulcowi na email.Było lepiej niż mogliśmy sobie wymarzyc więc jeszcze raz dzięki,dzięki,dzięki uklon_bmw .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego dużo Szczęścia życzę i wielkie sorki że mnie nie było bardzo chciałem być ale dopiero wczoraj wracałem z urlopu ze świnoujścia i takich korków to dawno nie widziałem 9 godzin wracałem jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!

:party: <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia od fotografa będę miał dopiero w czwartek.Mordulcu mam prośbę,zbierz fotki które zrobiliście i wyślij mi na email.Jak na razie nie mam zdjęc z orszaku więc wyślę Ci w czwartek gdy odbiorę je od fotografa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mogę napisać, nie było czym jechać, przecież OOOO nie pasuje do tak zacnych autek.

Gratuluję Forestowi młodej, pięknej żony, która już bierze się za pieczenie, więc z głodu nie padniesz :D , a Sandrze nieco starszego przystojnego męża ( nie znam się na tym, pewna kobieta powiedziała, że przystojny :wink: ) który w razie potrzeby podziękuje gościom za miło spędzony czas i pokaże drogę :mrgreen:

Sto lat na nowej drodze życia, obyście się zawsze rozumieli i wzajemnie uzupełniali, mieli wspólne zainteresowania(wiem,wiem BMW :D ), bo im więcej wspólnych tematów tym lepiej. Pozdrowionka od nas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wszystkiego najlepszego dla Was! Świetna Młoda Para,orszak i goście!! Nie zapomniane przeżycia. Serdecznie pozdrawiam !!

Kevin raz jeszcze dzięki za użyczenie auta.Mam nadzieję,że spotkamy się wkrótce na zlocie.Pozdrawiamy z żoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Zona rowniez zyczymy wszystkiego dobrego. Aby Wam bylo przynajmniej tak dobrze jak Nam, a uwierzcie mi, ze chyba lepiej byc nie moze :) Niestety nie moglismy byc. Po raz kolejny siedzialem w pracy przy turnieju i bylo mi po prostu juz glupio zeby po raz ente pisac, ze nie rusze sie bo praca wzywa :? Raz jeszcze wszystkiego dobrego, troszeczke wytrwalosci ;), tony zdrowia i dwie tony milosci :) :drunk: :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...