Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


na nowo nawiercane otwory w felgach


tazunio

Rekomendowane odpowiedzi

...ja tam sie boje wiercenie przerobek itd. wierze tylko w to co fabryka wypuscila,,,wiem ze to bardzo radykalne podejscie, ale uwazam, ze mozna znalezc zawsze zloty srodek miedzy wygladem a bezpieczenstwem (inne felgi), niekonicznie kosztem tego drugiego...ale mowia tez ze alkohol szkodzi, wiec moze bajki wciskam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Importer, wytlumacz moze dlaczego ten temat nie ma nic wspolnego z tuningiem

Tuning to ulepszanie.

...czy moze nie ma sie czym chwalic...

Nie ma sie czym chwalic, ot poprostu zwykle auta, ale tylko na czesciach z najwyzszej polki, a nie jakas chinszczyzna, czy jeszcze gorzej przerobki.

myslalem o tym, ale to dodatkowe koszta...

Zeby myslec o tuningu to trzeba miec "gruby portfel", bo w przeciwnym wypadku wychodzi cos co sie nazywa "wiejski tuning".

[ Dodano: 6 Grudzień 09, 07:51 ]

tazunio, mogles napisac w tytule, ze oczekujesz tylko pozytywnych opinii o tych felgach, a wtedy nie wypowiadalbym sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Importer, Ja jednak będę się upierał że to jest tuning (choć nie bardzo przepadam za tym słowem), bo z czysto kosmetycznego punktu widzenia samochód by na tym zyskał a nie stracił... :wink:

dlatego umieściłem temat w dziale "tuning wizualny" :wink:

ale dosyć przepychanki słownej... <bmw_2>

szanuje twoje zdanie, ale się nie do końca z nim zgadzam

tak czy siak - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nom,

sprawa felg rozwiazana

nie bedzie nawiercanych, przyszly sezon przejezdze na innej feldze (juz ja wiezie Mikolaj :) )

a po przyszlym pomysle o Amerykanskiej podrobce BBS, jaka znalazlem na tamtejszym ebayu

oryginalne rozstawy, kolorow i wzorow jest sporo, wygladaja jak orygianly

cena (z przesylka, jesli dobrze zrozumialem :P ) podobna do nawiercanych, ale co nowe to nowe

ps.

moze ktos bardziej zapanbrat z angielsim jazykiem, posle maila do tego goscia z zapytaniem:

czy podana cena jest ze komplet czy za szt., czy istnieje mozliwosc kupna 2 felg 7,5 cala i 2 felg 9 cali i czy wysle przesylke do polski ?

moze ktos sie dolaczy ?

stawiam vodke Luksuswa :P 8)

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/16-Wheels-4x100-ESM-Style-002-Fit-VW-BMW-E21-E30-SCION_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem43982e372dQQitemZ290315974445QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#ht_47725wt_2050

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Please visit this item # 290315974089

SHIPPING AND HANDLING ONLY TO POLAND VIA AIR FREIGHT DB SCHENKER (www.dbschenkerusa.com) IS $295.00 US DOLLARS (To Your Country International Airport Only!).

THANKS FOR YOUR INTEREST,

Sales @ EuroStopUSA 818.341.9903

P.S. S&H RATE QUOTE DOES NOT INCLUDE CUSTOMS AND BROKERAGE FEES!

DOOR TO DOOR SERVICE VIA USPS INTERNATIONAL PRIORITY MAIL IS $545.00 USD.

- eurostopusa

to jest to co odpisał nie napisał nic o szerokości i cenie czy za sztukę czy komplet zapytam raz jeszcze.

[ Dodano: 18 Grudzień 09, 14:31 ]

tutaj masz 2x7.5 cala i 2x9cali. Także myślę ,że o to Ci chodziło. czyli masz 895 dolarów plus 295 przesyłka czyli razem 1190 zielonych przy obecnym kursie dolata daje Ci to około 3450zł (popytaj znajomych w USA jak masz takich bo przesyłka morska będzie tańsza, Tzn. kupujesz z eBay i sprzedawca dostarcza na terenie USA ,a znajomy lub rodzina wysyłają Ci drogą morską i gdzieś po miesiącu będzie u Ciebie.

290315974089

This is for 2-16x7.5 and 2-16x9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

odnowię troszkę temat, chciałbym nawiercić u siebie drugi rozstaw w futurach

czy to bezpieczny zabieg ? zna ktoś ogarniętego tokarza co potrafi takie coś zrobić dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...