Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



puty7111

Rekomendowane odpowiedzi

uuu nic dobrego to nie wrozy. ja tez mialem automat u siebie i tez mi zaczelo nim szarpac. potem bylo coraz gorzej jezdzic to wogole nie chcialo. palilo co drugi dzien paliwa za 100zl pod gorki nawet lagodne nie wyjezdzalo. skonczylo sie na wymianie skrzyni. tyle tylko na tym skorzystalem ze zrobilem sobie manuala. nie wiem jak jest u ciebie no ale ja objawy mialem takie same ze mi szarpalo. to pierwsza sprawa. a druga... omg czlowieku w jednym krotkim poscie zrobiles az 7 bledow i to jeszcze takich ze rece opadaja. poza tym ze oprocz tego ze ci skrzynia szarpie to ciezko jest cos wogle zrozumiec. moja sugestia drobna: auto do mechanika a ty do szkoly

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja tez tak sadze mialem te same objawy pozniej mialem juz tylko trujke i wsteczny na koniec zostal wsteczny,no ae niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo teraz mam manuala przerobilem sobie a wyszlo i tak taniej niz regeneracja automatu:)

Marcus a widze ze robiles manuala w ktore piny podpioles wsteczny moze jakis rysunek wzucisz i wiem ze robi sie zworke na kostce od lewarka od automatu ale niewiem na korych kabelkach nie orientujesz sie moze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to przerabiali tacy medycy ze na poczatku wgl nie wiedzieli jak to zrobic i zaproponowal mi koles ze mi jakis guzik zamontuja ze jak wrzuce wsteczny to sobie bede go przyciskal zeby sie wsteczne wlaczaly (cos jak kontakt na scianie). Pomyslalem chyba was popierd.... ze jakies mi tu patenty dziwne beda robic i zabronilem czegos takiego. wiec po jakims czasie rozkminili zawezwali sobie elektryka i zrobil mi te wsteczne tak jak byc powinno jednak nie dziala mi podgrzewanie tylnej szyby i 3 pokretla nie swieca od ogrzewania. aaa i przypalili mi fotel taka lampa z zarowka jak maja mechaniki. tak ze powiem szczerze ze zaluje nieraz ze robilem manuala bo wiecej z tym mialem zlych przygod niz dobrych albo zaluje ze robil mi nie ten "znawca" co trzeba.

@rafikone-chetnie bym pomogl ale niestety nie wiem hehe. btw a wymieniales od razu rozrusznik czy jezdzisz/les na tym z automatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...