Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Takie info w sprawie samego przejazdu :

Jedziemy kolumną czyli jedno auto za drugim wiekszosc osób z forum zna zasady ale jedzie kilka nowych beemek więc jesli ktos ma zapędy

a'la "mistrz kierownicy ucieka" albo na trzecie imię "Carlos Sainz" i nie ma zamiaru dostosować się do zasad panujących w czasie jazdy wiekszym

peletonem to proponuje żeby się nawet nie zatrzymywał pod Iveco tylko od razu leciał na Gostyń , szkoda naszych nerwów poprostu spotkajmy się

na miejscu po bramą wjazdową na tor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za udany zlocik.

Nie obeszło się bez małych ekscesów ale to chyba było nie do uniknięcia, nie da się myśleć za wszystkich.

Wielkie dzięki dla organizatorów z BKP i GZ oraz dla Mordulca ,że i z naszej strony mógł do tego coś dorzucić.

Zlot organizowany jest przez trzy Kluby

- BMW Klub Południe, Maxbimmer

- BMW Klub Wrocław,

- FM BMW Grupa Zachód.

:D

i babcia na foto się złapała

bmw010.jpg

doświadczenie zdobyte na torze : bezcenne :D

bmw015.jpg

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziekuje za spędzony weekend , ogólnie impreza po względem organizacyjnym i logistycznym jak najbardziej się udała :)

Niestety nie sądziłem że za niektóre osoby bedziemy musieli się wstydzić i tłumaczyć ... bo narobili krótko mówiąc niezłej obory ...

W związku z czym na kolejne takie 2-3 dniowe imprezy bedziemy rozsyłać zaproszenia na PW bo jak widać taka wolna amerykanka

nie służy dobremu imieniu Maxbimmer'a .

Na koniec zeby nie było tak wszystko na minus chciałbym serdecznie podziekować osobą które były z nami po raz pierwszy na takim

wiekszym wyjeździe np Nem i Emila jak również Pit3er i Ania za to że swietnie się odnaleźli w naszym gronie i dobrze przy tym bawili :)

Nie moge również pominąć naszych fantastycznych sędziów mianowicie Chiccoo i Sylwek odwaliliście kawał dobrej roboty i z tego

miejsca serdecznie Wam za to dziękuje :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również podziękowania Wszystkim za mile spędzony wekend, pogoda wyklarowała się, towrzystwo dopisało więc musiało byc git. Moja czarnulka (7er) dziękuje również za oddane głosy na nią.

Niestety nie sądziłem że za niektóre osoby bedziemy musieli się wstydzić i tłumaczyć ... bo narobili krótko mówiąc niezłej obory ...

bo jak widać taka wolna amerykanka

nie służy dobremu imieniu Maxbimmer'a .

Na koniec zeby nie było tak wszystko na minus chciałbym serdecznie podziekować osobą które były z nami po raz pierwszy ........

Bez przesady, Maxbimmer ma na tyle dobrze wyrobione zdanie że przeprosiny za nieznane osoby które pierwszy raz się pojawiły i od razu pokazały się z nienajlepszej storny jest zbyteczne, z doświadczenia BKP (mniejszego niz w Maxbimmer) wiemy ze takie osoby bez zwracania im uwagi same wykruszają sie z grona, a jak nie to małe słówko wystarcza.

Małe incydenty czasem zdarzają się a biorąc pod uwagę takie małe "cósik" do ogromnej ilości pozytywów to.... to do następnej wspólnej imprezki. Yyy...Nysa ? :)

Edytowane przez Wojtasbkp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, Maxbimmer ma na tyle dobrze wyrobione zdanie że przeprosiny za nieznane osoby które pierwszy raz się pojawiły i od razu pokazały się z nienajlepszej storny jest zbyteczne, z doświadczenia BKP (mniejszego niz w Maxbimmer) wiemy ze takie osoby bez zwracania im uwagi same wykruszają sie z grona, a jak nie to małe słówko wystarcza. Małe incydenty czasem zdarzają się a biorąc pod uwagę takie małe "cósik" do ogromnej ilości pozytywów to.... to do następnej wspólnej imprezki. Yyy...Nysa ?

Wojtas wiesz jak jest , znamy sie nie od wczoraj , sprawe juz wyjaśnilismy i naprostowaliśmy ... ale niesmak pozostał i tak jak ustalone było na stołówce razem z właścicielem ... tych Państwa już nie obsługujemy

Heh ... NYSA .... wiesz ze mnie nie trzeba namawiac :drunk: pozostaje jedynie ustalenie wspólnego terminu i lecimy na kolejny odcinek serialu pt. NYSA SAMER PATROL :drunk:

Aha jesli ktos ma fotki ktorymi chce sie podzielic to mozna przesyłac do mnie na maila -> mord@go2.pl albo zamiescic paczkę np na wrzuta.pl i podesłac do mnie na PW linka :)

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlocik udany, towarzystwo doborowe ( większość ;) ), pogoda dopisała, większych komplikacji nie było- czego chcieć więcej :lol:

Nie będę pisała o mniej doborowym towarzystwie- każdy wie jak było, każdy odpowiada za siebie, regulamin był dość jasno napisany ;)

Impreza udana, kto chciał mógł się zintegrować międzyklubowo ;) albo klubowo :D

Gratulację dla wszystkich zwyciężców uklon_bmw również tych nienagrodzonych, w końcu liczy się dobra zabawa :-P, kusiło mnie przeciąganie samochodu, ale zabrakło mi odwagi, aby zrealizować pragnienie ( za rok na pewno skorzystam :mrgreen: )

Wojtas Twoja siódema jest śliczna, może kiedyś też takiej się dorobimy ;)

Dziękuje za miło spędzony weekend i do następnego bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...