Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Sterowanie nawiewem


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Fiu fiu się szarpnąłeś

Trzeba zmienić moduł klimy/dmuchawy/nagrzewnicy na taki który współpracuje z odpowiednim panelem sterującym(oczywiście podłączyć zgodnie ze schematami lub samemu tworzyć wiązki bo prawdopodobnie ich nie ma)

Skoro masz klimę a sterowanie nawiewem masz dalej suwakowe to aktualny moduł już nie gra.

Nie masz silniczków sterujących klapami/przepustnicami odpowiednio kierując powietrze a silniczki zamontowane są w miejscach do tego przystosowanych(z grubsza na obudowie nagrzewnicy)więc nie zamontujesz ich w miejsca po zaczepach linek

Prościej to kupić klimę w takim zestawie a to = wywalanie całego kokpitu potem i tak pozostanie podpinanie tego elektrycznie i tu może być parę problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej z punktu szybszego osiągnięcia celu,mniejszych nakładów finansowych,krótszego czasu wymiany.

Problemy z podłączaniem i poprawnym funkcjonowaniem pozostają:)

Jeśli masz magika który zrobi taką podmiane to przekładaj ale nie weźmie za to symbolicznej złotówki:)

Zakup kompletnego klimatronika to gwarancja ze połączenia z modułem,panelem i samą klimą jest oryginalny i sprawny lecz nie ma gwarancji że instalacja auta jest odpowiednia.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem żeby podpiąć panel z E38 ale muszę wymienić te siłowniki klapek, będę rozglądał się za nagrzewnicami w takim razie :), mi te suwaki nie pasują ani ten panel z klimatronik, a w E38 jest idealny tyle że elektroniczny.

Edytowane przez Simon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...